کفپوش اپوکسی
ثبت نام
satl-epoxi7

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی در شرکت رنگ و رزین ویستاکالر از باکیفیت ترین مواد اولیه و با پیشرفته ترین فرمولها تولید می شود.

کفپوش اپوکسی در صورت درخواست کارفرمایان محترم، توسط تیم ویستاکالر اجرا نیز میشود.

وزن: 25 کیلوگرمی

قیمت: لطفا تماس بگیرید
توضیحات

توضیحات کفپوش اپوکسی:

کفپوش اپوکسی ويستا عامل حفاظت از کف بوده و از تخریب کف (سنگ، آجر، بتن، سرامیک و...) و ایجاد گرد و غبار ناشی از آن جلوگیری به عمل می آورد.

کفپوش اپوکسی، در پوششهای متداول همچون سنگ، سرامیک و..... درزها كه محل تجمع میکروبها میباشد، استفاده مي گردد و نظر به یکپارچه بودن کفپوش اپوکسی ويستا، این محصول بعنوان  يك کفپوش بهداشتی مطرح می باشد.

به لحاظ باندهای بین مولکولی پیوسته بوده و فاقد فضای آزاد. برخلاف پوششهای سرامیکی که دارای جذب فوق العاده بالا میباشند. کفپوش اپوکسی ويستا جذبي ندارد، مقاومت شیمیایی بالای اپوکسی ويستا موجب میگردد که امکان شستشوی کف با کلیه شوینده ها وجود داشته باشد. ضمناً در صورت ریزش احتمالی مواد خورنده، آسیب دیدن کفپوش منتفی است.

 

تماستماس جهت مشاوره رایگان

 

با عنایت به الاستيسيته  بودن اين محصول ترك خوردن در الاستیسیته نسبتا ًبالای کفپوش اپوکسی ويستا، تحمل تنش های ناشی از انبساط و انقباض کف را فراهم نموده و دراین شرایط اجازه ترک خوردن به آن را نمی دهد و به لحاظ صاف و بي موج بودنش موجب تسهیل تردد و همچنین سهولت نظافت سطح می گردد.

 کفپوش اپوکسی ويستا دارای ضخامت و وزن بسیاراندک میباشد. (3 میلی متر ضخامت و4کیلوگرم وزن درمتر مربع) این محصول در زمان بروز صدمات احتمالی درزمان بسیار کوتاه – 24 ساعت – قابل ترمیم است.تنوع رنگ، زیبائی ظاهری، ایجاد نظم در محیط، برقراری نشاط و آرامش در پرسنل، از دیگر مزایای کفپوش اپوکسی ويستا می باشد.

کفپوش اپوکسی ویستا، بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین بوده و کاملا جامد می باشد. این پوشش دارای چسبندگی بسیار بالا است که به سطح فلزی، بتنی و همچنین سیستم هایی نظیر اپوکسی و پلی یورتان، مقاومت شیمیایی بسیار بالا در مقابل آب، مواد شیمیایی، روغن ها، اسیدها، قلیاها و حلال های نتی و آروماتیک برای پوشش دهی کف بتنی و لزی سالن ها بسیار مناسب است.

کفپوش اپوکسی سازگاری خوبی با شرایط مختل اب وهوایی و حساسیت پایینی نسبت به شرایط محیطی دارد و بسیار آسان میتوان ان را اعمال کرد که کاربرد این محصول را بسیار وسیع کرده است.

 

 

مزایای روکش صنعتی اپوکسی:

1. بیشتر شدن مقاومت بتن در مقابل تخریب، فرسایش و بیشتر مواد شیمیایی.

2. کاملا بدون جذب میباشد و از داخل شدن آب، روغن و دیگر مایعات به جسم بتن جلوگیری می کند.

3. کم حجم و سبک است و از ایجاد هرنوع گرد و غبار جلوگیری می کند.

4. به طور یکدست و در رنگ های مختلف اجرا می گردد.

5. بیشتر شدن مقاومت فشاری بتن را تا 1100کیلوگرم بر سانتی مترمربع را با ضخامت 4 میلیمتر در بر دارد.

6. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت بالا در ترمیم آن، از دیگر امتیازات این پوشش می باشد.

 

محصول دیگر اپوکسی:

پرایمر اپوکسی

 

انواع کفپوش اپوکسی:

1. کفپوش گردگیر به ضخامت۱ میلیمتر، این نوع کفپوش جهت جلوگیری از گرد و غبار بتون بکار می رود.

2. کفپوش یکپارچه به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت صاف دارای مقاومت بالای سایشی و مقاوم در برابر خوردگی، فرسایش و نفوذ روغن، چربی و آب به جسم بتون – ایجاد سهولت در شستشو و امکان دکوراتیو بودن کف. (کفپوش فوق در انواع صنایع از خودرو سازی، داروسازی، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی، چاپخانه ای و … کاربرد دارد)

3. کفپوش به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت معوج (اصطلاحاً پوست پرتقالی) که علاوه بر داشتن خصوصیات روکش صاف از لغزش افراد و ماشین آلات در محیط های خیس و چرب جلوگیری می نماید.

4. کفپوش اپوکسی نیمه زبر و زبر، کفپوش فوق در ضخامت های بالتر از ۴ میلیمتر اجرا می گردد.روکش فوق دارای مقاومت مکانیکی بالایی می باشد و عدم خش پذیری از دیگر خصوصیات آن می باشد.

5. کفپوش ضد اسیدی که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل خورنده شیمیایی می باشد.

6. کفپوش ورزشی که معمولاً از اپوکسی انعطاف پذیر در آن استفاده می شود.

7. کفپوش آنتی استاتیک که اصطلاحاً ضد جرقه نامیده می شود (مورد مصرف آن در انبارهای مهمات، سالن های مخابرات، اطاق های کامپیوترف اطاق عمل بیمارستان ها می باشد)

8. بتون اپوکسی که به ضخامت تقریبی ۲۰ میلیمتر اجرا می گردد و در برابر ضربه های شدید کاملاً مقاوم است.

 

مزایا:

یکپارچگی و عدم وجود درز کفپوش اپوکسی.

مقاومت مکانیکی بسیار بالای کفپوش اپوکسی و افزایش مقاومت و عمر بتن.

چسبندگی فوق العاده کفپوش اپوکسی به سطوح بتنی.

تنوع رنگ و خط کشی.

قابلیت ترمیم سریع و آسان کفپوش اپوکسی.

بدون گرد و غبار.

عدم جذب آب وروغن.

سهولت در شستشو.

  مقاومت سایشی بسیار بالای کفپوش اپوکسی.

زمان اجرای کوتاه.

زیبائی کفپوش اپوکسی.

مقاومت شیمیایی بالای کفپوش اپوکسی در برابر اسیدها، قلیاها، حلال ها، روغن ها، وزن و ضخامت کم و ناچیز.

 

تماسسوالی دارید؟

 

موارد مصرف:

روﻛﺶ ﺳﻄﻮح ﺻﻨﻌﺘﻲ ﻛﻪ در ﻣﻌﺮض ﻧﻴﺮوﻫﺎی ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻓﺸﺎر، ﺿﺮﺑﻪ و ﺳﺎﻳﺶ ﻗﺮار داشته و رفت و آمد دائمی افراد و خودرو وجود داشته باشد به کفپوش اپوکسی نیاز دارد. روﻛﺶ ﺳﻄﻮح ﺻﻨﻌﺘﻲ ﻛﻪ ﻋﺪم وﺟﻮد ﮔﺮد و ﻏﺒﺎر در ﺳﻄﺢ ﺑﺴﻴﺎر ﺣﺎﺋﺰ اﻫﻤﻴﺖ ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ.

روﻛﺶ ﺳﻄﻮح ﺻﻨﻌﺘﻲ ﻛﻪ در ﻣﻌﺮض ﺧﻮردﮔﻲ و آﺳﻴﺐ ﻧﺎﺷﻲ از اﺳﻴﺪﻫﺎ، ﻗﻠﻴﺎﻫﺎ، اﻟﻜﻞ ﻫﺎ، روﻏﻦ ﻫﺎ، ﻧﻤﻚ ﻫﺎ، ﺣﻼل ﻫﺎ، ﻣﺸﺘﻘﺎت ﻧﻔﺘﻲ ﻣﻲﺑﺎﺷﻨﺪ.

 روﻛــﺶ ﺳــﻄﻮح ﺑﻬﺪاﺷــﺘﻲ ﻛــﻪ ﻋــﺪم وﺟــﻮد درز و ﺧﻠــﻞ و ﻓــﺮج و اﻣﻜــﺎن ﮔﻨــﺪزداﺋﻲ وﺿﺪ ﻋﻔﻮﻧﻲ ﻛﺮدن ﺻﺪ در ﺻﺪ ﺳﻄﻮح ﺑﺴﻴﺎر ﺣﺎﺋﺰ اﻫﻤﻴﺖ ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ.

روﻛﺶ ﺳﻄﻮح ﺻﻨﻌﺘﻲ ﻛﻪ در ﻣﺠـﺎورت ﺟﺮﻳﺎﻧﻬـﺎی اﻟﻜﺘﺮﻳﻜـﻲ ﻗﺮارداﺷـﺘﻪ و ﻋـﺎﻳﻖ ﺑـﻮدن ﺳﻄﺢ ﺣﺎﺋﺰ اﻫﻤﻴﺖ ﻣﻲﺑﺎﺷﻨﺪ.

ﺑﺎﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ مزایای ﻓﻮق کفپوش اپوکسی و مزایای بسیار دیگر دربسیاری از ﻛﺎرﺧﺎﻧﺠﺎت ﺻﻨﻌﺘﻲ، ﺻـﻨﺎﻳﻊ ﺧـﻮدروﻳﻲ و ﻗﻄﻌﻪ ﺳــﺎزی، ﺻــﻨﺎﻳﻊ ﺷــﻴﻤﻴﺎﻳﻲ، ﺻــﻨﺎﻳﻊ ﻏــﺬاﻳﻲ، ﻛﺎرﺧﺎﻧﺠــﺎت ﺷــﻴﺮ و ﻟﺒﻨﻴــﺎت، ﻛﺎرﺧﺎﻧﺠــﺎت ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی، ﺻـﻨﺎﻳﻊ داروﺳـﺎزی، ﺻـﻨﺎﻳﻊ ﭘﺘﺮوﺷـﻴﻤﻲ، ﭘﺎﻻﻳﺸـﮕﺎه ﻫـﺎ، ﻧﻴﺮوﮔـﺎه ﻫـﺎ، اﻧﺒﺎرﻫـﺎی ﺻﻨﻌﺘﻲ، ﺻــﻨﺎﻳﻊ ﻫﻮاﭘﻴﻤــﺎﻳﻲ و ﻧﻈــﺎﻣﻲ، اﻧﺒﺎرﻫــﺎی ﻧﮕﻬــﺪاری ﻣــﻮاد ﻏــﺬاﻳﻲ، ﻛﺸــﺘﺎرﮔﺎه ﻫــﺎ، ﻣﺮﻏﺪاری ﻫﺎ، ﮔﺎوداری ﻫﺎ، ﺳﺮدﺧﺎﻧﻪﻫﺎ، اﺗﺎق ﻫﺎی ﺗﻤﻴﺰ، ﺻـﻨﺎﻳﻊ ﺧـﻮن، ﺑﻴﻤﺎرﺳﺘﺎن ﻫﺎ، ﻣﺤﻴﻂ ﻫﺎی ﻧﮕﻬﺪاری اﺟﺰاء ﺑﺪن واﺗﺎق ﻫﺎی اﺳﺘﺮﻳﻞ از کفپوش اپوکسی استفاده میگردد.    

نظرات

برای این کالا هنوز نظری ارسال نشده است

تعدادی از پروژه‌ها

پروژه اجرای رنگ استخری در آبنمای اداره برق سعادت آباد

پروژه اجرای رنگ استخری در آبنمای اداره برق سعادت آباد

اداره برق سعادت آباد مجموعه ای بسیار بزرگ و در شهرک غرب، خیابان شهید فرحزادی واقع است. آب نمای استخر این مجموعه به مرور زمان پوسته شده بود و زیبایی خود…
اجرای باکیفیت انواع عایق رطوبتی پلیمری در پتروشیمی پردیس عسلویه

اجرای باکیفیت انواع عایق رطوبتی پلیمری در پتروشیمی پردیس عسلویه

شرکت پتروشیمی پردیس در شهر عسلویه واقع شده است. سطح کار روی پشت بامهای عسلویه موزاییک بوده و به جهت نشت اب از پشت بامها از بین شرکتهای ایرانی از…
پروژه اجرای عایق سفید و عایق نانو در شرکت ملی نفت ایران در آبادان

پروژه اجرای عایق سفید و عایق نانو در شرکت ملی نفت ایران در آبادان

در این پروژه که به متراژ 7500 متر مربع بود قبل از اجرای عایق سفید و عایق نانو سطح پشت بام گالوانیزه و ایرانیت کار شده بود. در این پروژه به…
اجرای عایق رطوبتی پشت بام شرکت نقش خیال جنب تهران کلینیک

اجرای عایق رطوبتی پشت بام شرکت نقش خیال جنب تهران کلینیک

بام مذكور در دوسطح ايزوگام و حلب جنب تهران كلينيك با متراژ 1000 متر مربع واقع گرديده ويستا كالر با كادر اجرائي مجرب با استفاده از عايق رطوبتي پليمري ويستا…

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان