اپوکسی

لاک اپوکسی

پوشش لاک شفاف اپوکسی:

لاک شفاف اپوکسی بر پایه دو جزء رزین اپوکسی بيسفنول و هاردنر پلی آمین طراحی شده، بی رنگ (شفاف) می باشد از اینرو هیچگونه تغییر رنگی در سطوح زیر کار نخواهد داشت. دراين محصول از حلال ها و رقيق‌كننده هاي غير واكنش‌گرا استفاده نگرديده و همين امر موجب مي‌گردد كه ساختار پليمري محصول پس از واكنش دو جزء، بصورت ثابت و پايدار باقي بماند.

با توجه به قابليت چسبندگی این پوشش بر روی سطوح سیمانی، فلزی، موزاییک، سنگ و غیره و اجراي يكپارچه و بدون درز و همچنین خصوصيات مكانيكي و شيميايي برجسته بعنوان پوشش نهایی سطوح، مورد استفاده قرار می گیرد.  

لاک اپوکسی ترنس پرنت بر پایه رزینهای اپوکسی بیسفنول A و هاردنر پلی آمین تولید و ارائه میگردد. این محصول با دارا بودن چسبندگی زیاد و مقاومت مطلوب در برابر عوامل خورنده و مقاومت مکانیکی بالا در برابر تنش های وارده و مقاومت در برابر خش پذیری، به عنوان لایه محافظ و نهایی در کفپوش های اپوکسی و به طور کلی جهت سطوح مختلف که مقاومت مکانیکی با حفظ ظاهر دکراتیو سطح حائز اهمیت میباشد بهترین انتخاب میباشد.

 

محصول مرتبط:

اپوکسی کف

 

ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

1. مقاومت مکانيکي، فشاري و سایشی بالا

2. مصون نمودن محیط از آلودگی و گرد و غبار ناشی از فرسایش

3. مقاوم در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی خورنده (اسیدی و قلیایی)

4. جلوگيري از نفوذ چربي و آلودگی در سطح

5. چسبندگی و نفوذ عالی به سطوح بتنی، فلزی، سنگی، چوبی و مصالح معدنی

6. اجرای يکپارچه و بدون درز

7. ايجاد سطحي بهداشتي و ضد قارچ و کپک

8. قابليت شستشو با آب و مواد شوينده خانگی

9. قابليت ترميم آسان و سریع کاربرد

 

تماستماس سریع و مشاوره رایگان

 

دیگر ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

این پوشش قدرت جذب بتن را اشباع نموده و سرعت فرسايش بتن در برابر عوامل خورنده شیمیایی و محیطی و همچنين ايجاد گرد و غبار در اثر تردد هاي مکرر را به ميزان قابل ملاحضه اي کاهش مي دهد. بکارگيري اين پوشش در سطح نهايي بتن، قابليت شستشو و چربي زدايي را نیز تسهيل مي نمايد.   

در هر ساختمان و تاسیساتی برخی نواحی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند نیاز به حفاظت بیشتر از کف دیده می شود. کفپوش راهروها، راه پله ها، سرویس های بهداشتی، بام و فضاهای پشت یک ساختمان، بدون محافظت، خود در معرض خطر می باشند.

 

برای حفظ مناطقی که متحمل رفت وآمد مکرر و فعالیت است، ساختمان ها نیازمند پوشش کف با دوام در عین حال جذاب می باشند. پوشش لاک اپوکسی ویستاکالر دارای دوام استثنایی و بسیار عالی برای حفاظت می باشد. لاک اپوکسی ما کاملا بدون پودر و بی رنگ بوده و با امکان اضافه کردن حروف، آرم، الگوها و اشکال دیگر قابل اجرا می باشد.  

با توجه به چسبندگی فوق العاده لاک اپوکسی به سطوح مختلف از جمله بتن، سنگ، چوب و … و عدم جذب هر گونه آلودگی و مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، این پوشش از سطوح زیرین خود کاملا محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می گردد.

لاک اپوکسی کاملا بی رنگ و شفاف بوده، به نحوی که پس از اعمال آن بر روی سطح، نقش ها و طرح های لایه های زیرین کاملا واضح و مشخص می باشد.  

با توجه به قابلیت لاک اپوکسی در افزایش مقاومت سایشی، در بسیاری صنایع مختلف از جمله در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و کاغذ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.    

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان