اپوکسی

لاک اپوکسی

پوشش لاک شفاف اپوکسی:

لاک شفاف اپوکسی بر پایه دو جزء رزین اپوکسی بيسفنول و هاردنر پلی آمین طراحی شده، بی رنگ (شفاف) می‌باشد. از این‌ رو هیچ‌گونه تغییر رنگی در سطوح زیر کار نخواهد داشت. دراين محصول از حلال‌ها و رقيق‌كننده‌های غير واكنش‌گرا استفاده نگرديده و همين امر موجب می‌گردد كه ساختار پليمری محصول پس از واكنش دو جزء، بصورت ثابت و پايدار باقی بماند.
با توجه به قابليت چسبندگی این پوشش بر روی سطوح سیمانی، فلزی، موزاییک، سنگ و غیره، اجرای يكپارچه، بدون درز و همچنین خصوصيات مكانيكی و شيميايی برجسته بعنوان پوشش نهایی سطوح، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
لاک اپوکسی ترنس پرنت بر پایه رزینهای اپوکسی بیسفنول A و هاردنر پلی آمین تولید و ارائه می‌گردد. این محصول با دارا بودن چسبندگی زیاد و مقاومت مطلوب در برابر عوامل خورنده و مقاومت مکانیکی بالا در برابر تنش‌های وارده و مقاومت در برابر خش پذیری، به عنوان لایه محافظ و نهایی در کفپوش‌های اپوکسی و به طور کلی جهت سطوح مختلف که مقاومت مکانیکی با حفظ ظاهر دکراتیو سطح حائز اهمیت می‌باشد، بهترین انتخاب است.

 

محصول مرتبط:

اپوکسی کف

 

ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

 1. مقاومت مکانيکی، فشاری و سایشی بالا
 2. مصون نمودن محیط از آلودگی و گرد و غبار ناشی از فرسایش
 3. مقاوم در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی خورنده (اسیدی و قلیایی)
 4. جلوگيری از نفوذ چربی و آلودگی در سطح
 5. چسبندگی و نفوذ عالی به سطوح بتنی، فلزی، سنگی، چوبی و مصالح معدنی
 6. اجرای يکپارچه و بدون درز
 7. ايجاد سطحی بهداشتی، ضد قارچ و کپک
 8. قابليت شستشو با آب و مواد شوينده خانگی
 9. قابليت ترميم آسان و سریع کاربرد

 

تماستماس سریع و مشاوره رایگان

 

دیگر ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

 • این پوشش قدرت جذب بتن را اشباع نموده و سرعت فرسايش بتن در برابر عوامل خورنده شیمیایی و محیطی و همچنين ايجاد گرد و غبار در اثر ترددهای مکرر را به ميزان قابل ملاحضه ای کاهش می‌دهد. بکارگيری اين پوشش در سطح نهايی بتن، قابليت شستشو و چربی زدايی را نیز تسهيل می‌نمايد.
 • در هر ساختمان و تاسیساتی برخی نواحی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند نیاز به حفاظت بیشتر از کف دیده می‌شود. کفپوش راهرو، راه‌پله‌ها، سرویس‌های بهداشتی، بام و فضاهای پشت یک ساختمان، بدون محافظت خود در معرض خطر می‌باشند.
 • برای حفظ مناطقی که متحمل رفت وآمد مکرر و فعالیت است، ساختمان‌ها نیازمند پوشش کف با دوام در عین حال جذاب می‌باشند. پوشش لاک اپوکسی ویستاکالر دارای دوام استثنایی و بسیار عالی برای حفاظت می‌باشد. لاک اپوکسی ما کاملاً بدون پودر و بی رنگ بوده و با امکان اضافه کردن حروف، آرم، الگوها و اشکال دیگر قابل اجرا می‌باشد.
 • با توجه به چسبندگی فوق العاده لاک اپوکسی به سطوح مختلف از جمله بتن، سنگ، چوب و … و عدم جذب هر گونه آلودگی و مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، این پوشش از سطوح زیرین خود کاملاً محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می‌گردد.
 • لاک اپوکسی کاملاً بی رنگ و شفاف بوده، به نحوی که پس از اعمال آن بر روی سطح، نقش‌ها و طرح‌های لایه‌های زیرین کاملاً واضح و مشخص می‌باشد.
 • با توجه به قابلیت لاک اپوکسی در افزایش مقاومت سایشی، در بسیاری صنایع مختلف از جمله در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و کاغذ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.

 

با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.    

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان