رنگهای داخل ساختمان

رنگ اکریلیک داخل ساختمان

رنگ آكريليك ویستاکالر جهت مصرف در درون ساختمان با كيفيت بسیار بالا و به عنوان پوشش اخر سطوح داخلی (گچ، سيمان، آجر و...) میتوان استفاده کرد. پایداری اين رنگ در مقابل تغييرات قوی دما و رطوبت و مقابل مواد قليايي موجود در مصالح بسيار بالا مي باشد. اين رنگ در محيط هاي درون و مرطوب و نمناك استفاده مي شود و اين امکان را به بتون مي دهد كه به راحتي تنفس نمايد و به دليل اثر منحصر بفردش از تاول زدن رنگ روي سطح جلوگیری مي کند. مقاومت اين رنگ مقابل شستشو و سايش عالی بوده و در نوع خود بي نظير است. قدرت پوشش عالی، سرعت خشک شدن بالا، اسانی اجراء و امکان رقیق شدن با آب، نداشتن بوي نامطبوع، مقاومت در برابر اشعه خورشيد و نور ماوراء بنفش و سازش با محیط زیست از خوبی های این رنگ می باشد.

 

رنگ‌ اكريليك به خاطر كيفيت بهتری كه نسبت به رنگ‌هاي روغني و پلاستيك ساختمانی دارد از طول عمر بالاتری نسبت به این رنگ ها بهره مند میباشد. رنگ‌ كريليك اجراي سريعتر و راحت تري در نقاشی ساختمان دارد. رنگ های اكريليك زيباتر، شفاف‌تر و چشم گير‌تر از رنگ‌هاي روغنی و پلاستيك هستند. رنگ‌ اكريليك هنگام اجرا بویي ندارد و بعضي از شركت‌ها رايحه‌هاي متنوع به اين رنگ‌ها اضافه كرده تا زمان اجراء در نقاشی ساختمان بوي خوشي به مشام میرسد مثل بوی ليمو، پرتغال، گل ياس، گل رز و ...

 

رنگ‌های اكريليك به خاطر خواص آنتی استاتيك دوده و گرد و غبار معلق در هوا را به خود جذب نمي‌كنند و در نتيجه
 زماني كه در نقاشی ساختمان از رنگ اكريليك استفاده مي‌گردد ساختمان تا چندین سال بعد از نقاشی ساختمان همان طراوت و شادابي اوليه را دارد. رنگ‌ اكريليك رنگ پريدگي ندارد و چنانچه شما در هنگام نقاشی ساختمان رنگ مورد نظر خود را انتخاب كرده باشيد تا سالها بعداز نقاشی ساختمان رنگ انتخاب شده را به همان شكل و كمترين تغيير خواهيد ديد در صورتي كه در استفاده از رنگ روغنی و پلاستيك جهت نقاشی ساختمان پس از مدت كوتاهی شايد كمتر از شش ماه شاهد پريدگی رنگ اوليه انتخاب شده هنگام نقاشی ساختمان خواهيم بود.

 

برخي از رنگ‌های اكريليك آنتی باكتريال هستند و پس از اجرای اين رنگ‌ها جهت نقاشی ساختمان ميكروب ها و باكتری ها روي ديوار قابليت رشد و تكثير پيدا نمي‌كنند. رنگ‌های اكريلیک داراي تنوع بسيار بسيار بيشتر نسبت به رنگ‌های روغنی و رنگ‌هاي پلاستيك مي‌باشند. برای رقيق كردن رنگ‌ اكريليك از آب استفاده مي‌شود به اين خاطر هيچ گونه بويی هنگام نقاشی ساختمان و بعد از نقاشی ساختمان ازخودبرجای نمي‌گذارند. رنگ‌های اكريليك با اينكه هنگام رقيق كردن آنها از آب استفاده میگردد بسيار بسيار در مقابل آب مقاوم مي‌باشند.

 

درکل میتوان گفت برای نقاشی ساختمان هیچ گزینه ای بهتر از استفاده از رنگ اکریلیک وجود ندارد.
.

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان