رنگهای داخل ساختمان

کنیتکس پلاستیک

مشخصات عمومی:

کنیتکس پلاستیک به عنوان نمای درونی ساختمان برای نگه داشتن و زیبایی به عنوان آخرین پوشش استفاده می شود که به طور خمیر دانه دار و به وسیله کمپرسور و پیستوله ویژه روی نمای درونی ساختمان پاشیده می شود و می تواند سوراخها و ترک هایی را که در اثر انقباض و انبساط پدید می آید پرکرده و نواقص ساختمان را مخفی کند. کنیتکس پلاستیک 6 ساعت بعد از پاشیدن در تماس خشک به نظر می رسد و محکم شدن پایانی بعد از 24 ساعت پدید می اید. کنیتکس پلاستیک مانند کنیتکس اصل و آکرولیک روی هر چیزی که پایدار بودن فیزیکی داشته باشد می توان اجرا کرد.

 

 

دستورالعمل اجرائی و نگهداری کنیتکس پلاستیک برای نماهای داخلی:
سطلهایی که حاوی کنیتکس پلاستیک است را زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید زیرا در این حالت حلالهای موجود در ظرف های با سرعت تبدیل به بخار می شود و محتوی ظرف ها به حالت خمیر بسیار سفت و غیر قابل مصرف در می آید، لطفاً از گذاشتن ظرف های محتوی کنیتکس پلاستیک و رولکس حلال در آب زیر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود.

 

پیش از اجرا کنیتکس پلاستیک، بر روی نماهایی که گچ کاری بسیار قدیمی دارند حتماً قبل از اجرای کنیتکس پلاستیک برای جلوگیری از طبله و ریزش، زرد آب (لکه های زرد رنگ) از پرایمر مخصوص استفاده شود. سطل های کنیتکس پلاستیک را در دمای بالای صفر درجه نگه داری کنید.

 

 دانه بندی: در سه گونه دانه بندی ریز، متوسط و درشت عرضه می گردد.

تنفس: در حالی که دیوارها در برابر ورود آب حفاظت می کند به بخار آب موجود در دیوارها اجازه خروج می دهد.
خواص: کنیتکس پلاستیک به خاطر خاصیت چسبندگی فوق العاده و انعطاف پذیری که دارد پوسته و طبله نشده وغیر قابل شستشو می باشد.

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان