رنگهای صنعتی

کفپوش ارتجایی

کفپوش ارتجاعی شرکت ویستاکالر از عالی ترین انواع کفپوش ارتجاعی است چون خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری آن سبب شده است  تا به عنوان یکی از بهترین کفپوش ها برای استفاده در منازل، اتاق های کودک، پارک های بازی کودکان، مهدهای کودک و مکان های دیگر باشد، چون این کفپوش ارتجاعی به علت خاصیت ارتجاعی آن مانع از آسیب دیدن کودکان می شود. این کفپوش ها دارای کیفیت و دوام بالایی بوده و دارای گواهی استاندارد و بهداشت می باشند.

 


چرا کفپوش ها اهمیت دارند؟
کفپوش هاي ورزشي داخل سالن، متناسب با نوع کاربران واهداف ورزش، دارای درجات مختلفی از اهمیت است، هرچند که در هرشرایط این اهمیت وجود دارد. در ورزش مدارس، کفپوش ها با هدف سلامت وایمنی دانش آموزان، مورد توجه وتاکید است. در کلوب ها وباشگاه های حرفه ای ورزشی نیز، کفپوش ، مبنای مهمی برای عملکرد قهرمانان و ورزشکاران حرفه ای است. بسیاری از سالن های ورزشی، برای رویدادهای مختلف اجتماعی وتجمعات مختلفی چون جشن ها، مراسم خاص وسمینارها مورد استفاده قرار می گیرند و لذا کفپوش باید، متناسب با انواع کاربری های مورد نظر، دارای دوام ومقاومت مناسبی باشد و به راحتی قابل نظافت ونگهداری باشد.

 


دیدگاه اقتصادی در انتخاب کفپوش:
در کنار نیازهای مربوط به قهرمانان و ورزشکاران، هزینه های تمام شده و مورد نیاز برای نگهداری کفپوش ها نیز، موضوع  بسیار مهمی است. از نظر اقتصادی، مواردی چون، هزینه نصب، طول عمر، هزینه های نگهداری وتعمیر وهمینطور امکان کاربری های چندگانه، در انتخاب کفپوش، مورد توجه قرار می گیرند. مشاوره های تخصصی می تواند تصمیم گیری های کم خطا تری را برای انتخاب کفپوش، در پی داشته باشد. از نظر ملاحظات اقتصادی، طراحی اکثر سالن های ورزشی، به صورت چند منظوره وبا کاربردهای مختلف است واین مهم نقش به سزائی در انتخاب کفپوش با مقاومت مناسب در برابر استهلاک دارد.

 

 

ویژگی های کفپوش ارتجاعی
از ویژگی های کفپوش، ویستاکالر می توان به نوع آج و رنگهای منحصر به فرد آن اشاره کرد که آج آن باعث جلوگیری از سائیده شدن فوم تاتامی شده و همچنین پس از استفاده مداوم از یک طرف محصول می توان از طرف دیگر آن استفاده کرد که آج آن سالم مانده است. با توجه به فرمولاسیون خاص و ویژه کفپوش ارتجاعی شرکت این محصول قابلیت استفاده در فضای باز را نیز داراست که در زیر نور شدید خورشید و همچنین بارش شدید برف و باران نیز ماندگاری خود را از دست نداده و محصول از حالت اولیه خود خارج نشده و رنگ آن نیز تغییر نمی کند.کفپوش های فومی دارای سختی مناسب و تایید شده توسط مدیران و مربیان سطح اول ورزش رزمی کشور می باشد.

 

 

موارد استفاده کفپوش ارتجاعی
موارد استفاده کفپوش ارتجاعی در مکان هایی مانند: کفپوش اتاق کودک، مهدکودک ها، کلاس ها، سالن ورزش های رزمی، و باشگاه ها می باشد. مصرف دیگر کفپوش در ایستگاه های مترو برای جلوگیری از ورود آب باران به داخل مترو می باشد. یکی از مهمترین وظایف کفپوش در باشگاه ها و سالن های ورزشی حفظ ایمنی ورزشکاران است. پس کفپوش باید استاندارد باشد تا سلامت افراد در سالن ها و باشگاه ها حفظ شود. همچنین از کفپوش ها می توان برای استفاده در زیر وزنه های سنگین استفاده کرد.

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان