رنگ نما ساختمان اکریلیک (پرایمر مخصوص)
ثبت نام

رنگ نما ساختمان اکریلیک

این محصول بر اساس رزینهای اکریلیک آب پایه فرموله گردیده و عمدتا با مواد اولیه وارداتی تولید می گردد . الاستیسیته بالای این رنگ ، 100 % تحمل تنش های ناشی از انبساط و انقباض سطح را فراهم نموده و دراین شرایط اجازه ترک خوردن به آن را نمی دهد.این محصول در زمان بروز صدمات احتمالی درزمان بسیار کوتاه – 24  ساعت - قابل ترمیم است. همواره در صنعت از این نوع  رنگ پلیمری به عنوان محصولاتی با مقاومت شیمیایی، مکانیکی، استحکام بالا و فاقد جذب سطحی یاد می شود.

پرایمر اکریلیک نما

پرایمر مخصوص نما اکریلیک از جمله پوشش های زیر کار برای رنگ نما ساختمان به کار میرود. پرایمر مخصوص نما اکریلیک برای چسبندگی بهتر رنگ نما ساختمان در زیر کار قبل از اعمال رنگ استفاده میشود. برای پوشش رنگ نما ساختمان، شرکت ویستا پرایمر مخصوص نما اکریلیک را با رنگ رویه نمای همرنگ پیشنهاد و ارائه به بازار کرده است.

شرکت ویستا درایران مجموعه ای است که با بهره گیری از دانش فنی در رفع مشکل انعطاف پذیری محصولات رنگ ویستا موفق به ایجاد طیف وسیعی از خواص ارتجاعی و جذب ارتعاش در آنها شده است. بدین ترتیب با توجه به شرایط کاری مختلف، شناسایی، انتخاب و تولید مناسب ترین محصول با خواص مکانیکی، شیمیایی و ارتجاعی مورد نیاز، امکان پذیر می باشد.

رنگ نمای ساختمان

مسکن مهر صفادشت اجرا شده توسط تیم ویستا

 

رنگ اکریلیک نما

واحد مسکونی در خوزستان، اجراشده تسط نماینده شرکت ویستا

 

نحوه اجراء:

1- ابتدا با واتر جت صنعتی نما کاملاٌ شسته شده و بدین وسیله کثیفیها و جاهای سست و لق کنده می شود . 

2-ابتدا رنگ ترموست ویستا  به عنوان پرایمر زیر کار با ایر لس یا غلطک اجراء می گردد .

2- کلیه ترکهای موجود در سطح را با بتونه فول الاستیک در یک یا دو مرحله پر می گردد . 

5-  در نهایت رنگ درخواستی کارفرما (رنگ فول الاستیک ویستا  ) با غلطک یا دستگاه ایرلس اعمال می شود.

ضمانت:

 كيفيت مواد و اجرای رنگ پلیمری ویستا , بمدت 10 سال شمسی تضمین می گردد ودر اين مدت هر گونه نقصي كه بواسطه کیفیت نامطلوب مواد و یا اجراء بوجود آید، بدون هر گونه قيد و شرطی ترميم خواهد شد.

شرکت ویستا با حفظ کیفیت تضمین می‌دهد که بهترین قیمت رنگ نما ساختمان را در فروش و اجرا عرضه نماید.

تماستماس سریع و مشاوره رایگان

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان