رنگ نما ساختمان

رنگ نما ساختمان اکریلیک

این رنگ نما بر اساس رزینهای اکریلیک آب پایه فرموله گردیده و عمدتا با مواد اولیه وارداتی تولید می گردد . الاستیسیته بالای این رنگ ، 100 % تحمل تنش های ناشی از انبساط و انقباض سطح را فراهم نموده و دراین شرایط اجازه ترک خوردن به آن را نمی دهد.این محصول در زمان بروز صدمات احتمالی درزمان بسیار کوتاه – 24  ساعت - قابل ترمیم است. همواره در صنعت از این نوع  رنگ پلیمری به عنوان محصولاتی با مقاومت شیمیایی، مکانیکی، استحکام بالا و فاقد جذب سطحی یاد می شود.

پرایمر اکریلیک نما

پرایمر مخصوص نما اکریلیک از جمله پوشش های زیر کار برای رنگ نما ساختمان به کار میرود. پرایمر مخصوص نما اکریلیک برای چسبندگی بهتر رنگ نما ساختمان در زیر کار قبل از اعمال رنگ استفاده میشود. برای پوشش رنگ نما ساختمان، شرکت ویستا پرایمر مخصوص نما اکریلیک را با رنگ رویه نمای همرنگ پیشنهاد و ارائه به بازار کرده است.

شرکت ویستا درایران مجموعه ای است که با بهره گیری از دانش فنی در رفع مشکل انعطاف پذیری محصولات رنگ ویستا موفق به ایجاد طیف وسیعی از خواص ارتجاعی و جذب ارتعاش در آنها شده است. بدین ترتیب با توجه به شرایط کاری مختلف، شناسایی، انتخاب و تولید مناسب ترین محصول با خواص مکانیکی، شیمیایی و ارتجاعی مورد نیاز، امکان پذیر می باشد.

1 1 1

واحد مسکونی در تهران اجرا شده توسط تیم ویستا

 

1 1

مجموعه گردشگری در خوانسار

 

نحوه اجراء رنگ نما :

1- ابتدا با واتر جت صنعتی نما کاملاٌ شسته شده و بدین وسیله کثیفیها و جاهای سست و لق کنده می شود . 

2- رنگ ترموست ویستا  به عنوان پرایمر زیر کار با ایر لس یا غلطک اجراء می گردد .

3- کلیه ترکهای موجود در سطح را با بتونه فول الاستیک در یک یا دو مرحله پر می گردد . 

4-  در نهایت رنگ درخواستی کارفرما (رنگ فول الاستیک نما ویستا  ) با غلطک یا دستگاه ایرلس اعمال می شود.

ضمانت:

 كيفيت مواد و اجرای رنگ پلیمری ویستا , بمدت 10 سال شمسی تضمین می گردد ودر اين مدت هر گونه نقصي كه بواسطه کیفیت نامطلوب مواد و یا اجراء بوجود آید، بدون هر گونه قيد و شرطی ترميم خواهد شد.

شرکت ویستا با حفظ کیفیت تضمین می‌دهد که مناسب ترین قیمت رنگ نما ساختمان را در فروش و اجرا عرضه نماید.

تماستماس سریع و مشاوره رایگان

 

رنگ نمای ساختمان:

تمامی قسمت های خارجی ساختمان از جمله دیوار ها، شیروانی ها، در ها و پنجره ها برای افزایش دوام و ماندگاری بیشتر باید پس از اتمام کار رنگ زده شوند. رنگ نما سیمانی باید زمانی بر روی دیوار بیرونی ساختمان ها اجرا شود که سیمان کاملا خشک شده و دارای نم دهی و رطوبت نباشد. در صورتی که نمای سیمانی قبلا رنگ آمیزی شده است ابتدا باید تمامی رنگ های پوسیده و ترک ها ترمیم شوند.
از لزومات اجرای رنگ بیرون ساختمان دیوار های سیمانی استفاده از پرایمر رنگ نما می باشد.این پرایمر علاوه بر افزایش چسبندگی باعث کاهش میزان مصرف رنگ در هر متر مربع بر روی سطح می شود.

 

ویژگی رنگ مخصوص نما ویستا

 

 

آماده سازی سطح:

به دلیل استحکام بالای رنگ بیرونی ساختمان قبل از اجرا رنگ سطوحی مانند شیشه ها ، سنگ ها و موزاییک ها را کاملا بپوشانید. در صورت پاشش ، این رنگ به آسانی قابل پاکسازی از روی سطوح نمی باشد. در صورت پاشش رنگ بر روی سطح ساختمانی قبل از خشک شدن رنگ، با دستمال مرطوب و بعد از خشک با تیغ شیشه پاک کن قابل پاکسازی می باشد.

 

قیمت رنگ نما:

قیمت رنگ نما خارجی ساختمان با توجه به کیفیت و مواد اولیه تهیه شده توسط شرکت می باشد که با توجه به کارایی ، استحکام ، پوشش و زیبایی سطح کار قیمت نهایی نیز متفاوت می باشد.

 

طول عمر رنگ بیرون ساختمان:

با توجه به شرایط اقلیمی و محل قرار گیری ساختمان ، رنگ با فرمولاسیون های متفاوتی تهیه می شود که این امکان را فراهم می کند با توجه به آب و هوای آن منطقه این نوع رنگ با ماندگاری و دوام بیشتری رو به رو شود. به طور متوسط طول عمر رنگ بیرون ساختمان ویستا در صورت انجام زیر سازی مناسب و اجرای صحیح بین 15 تا 20 سال می باشد.

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان