عایق های رطوبتی پلیمری
عایق سفید

عايق پليمری سفید

موضوع عایق پلیمری در صنعت ساختمان بسیار مهم و در بسیاری از موارد برای سازنده ها سوال بر انگیز بوده که از چه نوع عایق رطوبتی پلیمری جدید در ساختمان یا پروژه ها می توان استفاده کرد که در سالهای آتی با مشکل مواجه نشوند؟ چنانچه علاقه مند هستید مطالب بیشتری درباره عایق رطوبتی بدانید، مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

این مطلب را بخوانید:

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

 

عايق پليمری سفید ويستا

شرکت ویستا مفتخر است از سال 1385 تاکنون محصولات متنوعی در زمینه ساختمان با تلفیق دانش فنی بومی و دانش فنی کشورهای پیشرفته در صنعت عایق پلیمری و دیگر صنایع نوین ساختمان به دست متخصصین این شرکت به تولید برساند.

 

عایق پلیمری

عایق پلیمری سفید در پتروشیمی پردیس عسلویه

 

 

عایق پلیمری

عایق پلیمری سفید در سقف مسجد چهار راه ولی عصر

  

روش اجرای عایق های پلیمری

اجرای عایق های رطوبتی پلیمری در هر سطح، ریزه کاری ها و نحوه اجرای مخصوص به خود را دارد. با مطالعه مقاله زیر به صورت کامل با این موارد آشنا خواهید شد.

 

 

عایق پلیمری در سقف کاهگلی

 

عایق پلیمری در سقف و دیواره ها

 

عایق پلیمری در سقف ورق

هم اکنون شرکت ویستا با اجرای پروژه های بسیار زیاد و موفق در زمینه عایق پلیمری و عایق پلیمری مایع در سراسر میهن عزیزمان ایران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. 

  

قیمت اجرای عایق پلیمری

شرکت ویستا تولیدکننده و مجری عایق رطوبتی پلیمری سفید در سطح کشور میباشد. از این رو قیمت عایق رطوبتی پلیمری سفید که توسط شرکت ویستا ارائه مینماید تضمین مناسب ترین قیمت با توجه به کیفیت در کشور میباشد. در حال حاضر با نوسانات قیمت ارز قیمت عایق پلیمری سفید + اجرای عایق از حداقل 17 هزار تومان برای هر متر مربع شروع میشود. لطفا جهت دریافت قیمت بروز و مشاوره رایگان روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 تماستماس سریع و مشاوره رایگان

 

عایق پلیمری جایگرین ایزوگام و دیگر عایق های سنتی

عایق رطوبتی سفید و پلیمری ویستا جایگزین مطمئن به جای قیر گونی و ایزوگام می باشد. عایق سفید و پلیمری ویستا علاوه بر این که یک عایق رطوبتی جدید محسوب می گردد، نوعی پوشش به صورت آب بند است و از مواد پلیمری بر پایه آب، نوعی عایق نانو است که تحت فن آوری نانو ساخته شده است. این عایق پس از خشک شدن و تشکیل پلیمر کاملا آب بند می شود.

 

این مطلب را بخوانید:

مقایسه عایق پلیمری و ایزوگام

 

 موارد استفاده عایق پلیمری سفید

عایق پلیمری سفید ویستا را میتوان به عنوان عایق پلیمری دیوار، عایق رطوبتی پلیمری پشت بام، عایق رطوبتی سرویسهای بهداشتی، عایق رطوبتی استخر و جهت سطوح مختلف ساختمانی همچون روف گاردن، دیوارهای باران گیر و همچنین برای آب بند نمودن قطعی سطوح گالوانیزه، آزبست، آردوار، بتن، موزاییک، سنگ، روی سطوح ایزوگام و آسفالت، استخرها، مخازن آب، گنبد مساجد، سقف کارخانجات و انبارها استفاده نمود.

 

 

ویژگیهای منحصر به فرد عایق پلیمری ویستا:

  • اجرای بسیار سریع و خشک شدن سریع عایق رطوبتی
  • انعطاف پذیری بالای عایق رطوبتی
  • امکان اجراء بر روی سطح عمودیافقی و شیبدار
  • یکپارچه بودن سطح و بدون اورلب حتی در سطوح فلزی
  • استفاده آسان
  • انعکاس گرمای آفتاب و به طبع آن پایین آوردن دمای داخل به طور محسوس
  • صرفه جویی در انرژی و بازگشت هزینه در مدت چند سال
  • رنگ بندی های متنوع
  • تحمل گرمایی و برودتی بالا منفی 40- تا 80+
  • وزن سبک آن

 

نمونه عایق پلیمری ویستا

 

شرکت ویستا سالیانی است که مفتخر است در امر فروش انواع عایق های رطوبتی و پلیمری از جمله عایق سفید و همچنین اجرای انواع پروژه های بزرگ و متوسط و کوچک با تیم بسیار قوی و با دستگاههای پاشش فوق پیشرفته در کوتاهترین زمان و با کیفیت بالا به هم میهنان عزیز در اقسا نقاط ایران خدمت رسانی نماید.

 

رزومه و رضایت نامه و گذشت زمان بیش از 10 سال از پروژهای اجراء شده با عایق رطوبتی سفید پلیمری  ویستا، گویای کیفیت و اطمینان کارفرما های محترم می باشد.

 

ویدیو تست آب پس از اجرای عایق پلیمری سفید

در ویدیویی که ملاحظه که در زیر مشاهده میفرمایید عایق پلیمری ویستا روی سقف مسجد اجرا گردیده و تیم اجرای ویستاکالر در حال تست آب این سقف شیبدار است.

 

 

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان