عایق رطوبتی دیوار باران گیر
ثبت نام

عایق رطوبتی دیوار باران گیر

عایق رطوبتی پلیمری سفید و رنگی مختص دیوارهای باران گیر ویستا:

از آنجایی که در بیشتر ساختمان‌های مسکونی و غیر مسکونی دیوارها،  عمدتا فاقد عایق رطوبتی هستند لذا این امر منجر به این می‌گردد که رطوبت باران به داخل نفوذ کند و خسارت مالی زیادی به ساختمان وارد نماید. شرکت ویستا با تولید عایق رطوبتی باران گیر ویستا در جهت مرتفع نمودن این مشکل بر آمده است. عایق رطوبتی باران گیر ویستا پس از خشک شدن و تشکیل پلیمر کاملا آب بند بوده و پلیمر های آن طوری فرموله گردیده که ضمن عایق نمودن صد در صد، کاملا آب گریز نیز می‌باشد. چنانچه علاقه مند هستید مطالب بیشتری درباره عایق های رطوبتی پلیمری بدانید، مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

این مطلب را مطالعه نمایید:

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

 

 عایق رطوبتی دیوار

 

عایق رطوبتی سفید یا رنگی پلیمری ویستا جهت دیوارهای باران گیر بهترین جایگزین ایزوگام و حلب در شهرهای شمالی کشور می‌باشد. عایق رطوبتی باران گیر این شرکت با کشسانی 100% در صورت ترک خوردن زیر کار، تا حدود زیادی مقاومت نموده و ترک نمی‌خورد. در ذیل علاوه بر مزایای عایق رطوبتی باران گیر ویستا به معایب سایر عایق‌های سنتی نیز می‌پردازیم.

 

 

مزایای استفاده از عایق رطوبتی پلیمری ویستا جهت دیوارهای باران گیر:  

- شهری با ظاهر زیبا خواهیم داشت.

- وزن سبک این نوع عایق رطوبتی و یک پارچه بودن بر خلاف عایق‌های سنتی.

- بر خلاف حلب و گالوانیزه در پشت فضای خالی نداشته که منجر به بوران هوا و ایجاد سرما و تجمع حشرات نمی‌گردد و صدای باران را به داخل انتقال نمی‌دهد.

- به جهت خاصیت ضد جلبک به هیچ عنوان خزه و جلبک نمی‌زند.

- آب گریز بودن این عایق رطوبتی

- چسبندگی فوق العاده این عایق رطوبتی به هر نوع مصالح ساختمانی.

- به علت انعطاف پذیر بودن این عایق رطوبتی و کشسانی متناسب به هیچ عنوان ترک نمی‌خورد و تا حدودی ترکهای زیر سازه را متحمل می‌گردد.

- در رنگ بندی‌های دلخواه مشتری تولید و ارائه می‌گردد.

- به محیط زیست آسیب نمی‌رساند.

- تفس سازه با این نوع عایق رطوبتی کاملا امکان پذیر بوده.

 

تماستماس و مشاوره رایگان 

 

به لحاظ طول عمر بالای عایق رطوبتی ویستا، ضمانت نامه کتبی 10 ساله بدون هیچ گونه قید و شرطی به شما مشتریان گرامی ارائه می‌گردد.  

 

معایب عایق‌های سنتی من جمله ایزو گام در پروژه‌های ساختمانی شمال کشور:

بعضاٌ برخی از شهروندان در شمال کشور جهت جلوگیری از ایجاد رطوبت به دیوار منازلشان از ورقه‌های حلب با ایزوگام استفاده می‌نمایند. که این خود علاوه بر مضاعف شدن هزینه به صورت چند برابر، باعث ایجاد جلبک و نیز ایجاد صدای مضاعف باران می‌گردد. به گونه ای که منجر به آلودگی صوتی در منازلشان می‌گردد. علاوه بر این از زیبایی شهر و همچنین نمای ساختمان میکاهد. در مقاله زیر به مقایسه عایق های پلیمری و ایزوگام پرداخته شده است.

 

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از عایق رطوبتی پلیمری دیوار باران گیر ویستا میباشد که علاوه بر عایق کاری دیوار منازل در برابر رطوبت، با توجه به رنگهای متفاوتی که دارد و شما میتوانید رنگ دلخواه خود را سفارش دهید به زیباسازی نمای ساختمان و نمای شهر نیز کمک مینماید.

 

تماستماس و مشاوره رایگان

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان