عایق های رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی پلیمری

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی عایق رطوبتی مایع جدید جایگزین ایزوگام و عایق رطوبتی سنتی شده است. عایق رطوبتی نانو پلیمر در شرکت ویستا به پوشش محافظ متشکل از ذرات نانو و پلیمر گفته می‌شود که جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به سطوح مختلفی که در معرض رطوبت یا داخل آب هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق بندی رطوبتی از بروز خسارات مالی جلوگیری کرده و عمر مفید مصالح ساختمانی را افزایش می‌دهد. این عایق رطوبتی مایع، ظاهری همانند رنگ بسیار غلیظ دارد که به رنگ عایق رطوبتی نیز معروف گردیده است. تنوع رنگی فوق العاده بالا عایق نانو شرکت ویستا ویژگی بارز این محصول است که باعث شده شکل ظاهری محل اجرا زیبایی بسیار بیشتری نسبت به سایر مواد سنتی عایق بندی ساختمان داشته باشد. عایق رطوبتی جدید مایع، بهترین نسل عایق بندی ساختمانی می‌باشد که جایگزینی مطمئن بجای ایزوگام است که در دو نوع تک جزئی و دو جزئی قابل ارائه برای کارفرمایان محترم می‌باشد.

عایق رطوبتی جدید محصولی باکیفیت جایگزین ایزوگام در آب‌بندی ساختمان است. عایق های رطوبتی پلیمری شرکت ویستاکالر از بهترین مواد اولیه موجود تولید می‌شوند. شرکت ویستاکالر برند برتر کیفیت در حوزه عایق های پلیمری میباشد. چنانچه شما عزیزان قصد اجرای پروژه های بزرگ و کوچک مانند پتروشیمی، مجتمع های مسکونی و صنعتی، سینمایی، روف گاردن و منازل را دارید تیم اجرای ویستاکالر میتواند مجری پروژه های شما باشد.

انواع عایق رطوبتی

 عایق رطوبتی پلیمری انواع مختلفی دارد. سطوح مختلف ساختمانی از جمله پشت بام، دیوار بیرونی ساختمان، ورق‌های فلزی مانند شیروانی و ساندویچ پانل، سنگ، سرامیک، آجر، مخزن آب، استخر، کاهگل، کانال و اچ وک، سرویس‌بهداشتی و... عایق رطوبتی مخصوص خود را دارند. عایق رطوبتی پلیمری با توجه به شرایط مختلف اجرایی دارای انواع متفاوتی می‌باشد. از انواع عایق رطوبتی می‌توانیم به عایق رطوبتی نانو، عایق مخصوص ساندویچ پانل، عایق پایه سیمانی، عایق دیوار باران‌گیر، عایق استخر، عایق شفاف و... اشاره کنیم که باتوجه به نوع کاربری، سطح و محل اجرا انتخاب آن برای هر کارفرما متفاوت است.

photo 2017 10 27 09 47 03 1024x672

عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی پلیمری در قسمت های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر محصول عایق پلیمری متناسب با اجرا در یک سطح و مصالخ خاص است. عایق رطوبتی پلیمری ویستا محصولی منحصر بفرد می‌باشد که جایگزین ایزوگام و قیرگونی است. این عایق رطوبتی به همراه الیاف فایبرگلاس بر روی بام اجرا می‌شود و آب‌بندی 100% عایق را فراهم می‌کند. با توجه به نیاز و شرایط بام، می‌توان از عایق پلیمری سفید  یا عایق رطوبتی حرارتی استفاده کرد.

استفاده از عایق پلیمری در پشت بام باعث رفلکس نور خورشید می‌شود که این امر در تابستان باعث پایین آمدن دمای ساختمان و در زمستان باعث آب شدن برف‌ها می‌شود.

قیمت عایق رطوبتی

ویستاکالر تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه از کشورهای برتر صنعتی در زمینه عایق کاری (مانند آلمان، اسپانیا و ترکیه) تلاش بر ارائه محصولی با کیفیت در صنعت ایزولاسیون سازه‌هادارد. در این راستا شرکت ویستاکالر با ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی استثنائی با توجه به کیفیت، عایق‌های نانو خود را ارائه می‌دهد. قیمت انواع عایق رطوبتی با توجه به شرایط آب‌وهوایی، میزان مصرف متریال، سطح محل اجرا، نوع کاربری محل عایق بندی، رنگ انتخابی و… متفاوت است. قیمت انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است و با توجه به نوسانات ارزی در حال تغییر است به همین دلیل برای اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی با تلفن‌های شرکت تماس بگیرید.

عایق رطوبتی با الیاف فایبر گلاس

اجرا عایق رطوبتی

اجرا عایق رطوبتی از مهم‌ترین قسمت‌های آب بندی است. روش اجرای عایق رطوبتی در سطوح مختلف با یکدیگر متفاوت است. با توجه به محصول انتخاب شده و نوع کاربری سطح موردنظر برای عایق بندی نحوه  اجرای انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است. شرکت ویستا کالر با داشتن تیم فنی کاملاً مجرب و آموزش‌دیده، آماده اجرا عایق رطوبتی نانو در سراسر میهن عزیزمان می‌باشد.

تماستماس و مشاوره رایگان

 

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان