عایق های رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

ساندویچ پانل جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی می باشد که به نسبت آن ها دارای مزایای بسیاری می باشد. علاوه بر یکپارچگی می توان کاهش هزینه ساخت و ساز، مصرف انرژی و زمان تحویل و نصب ساندویچ پانل را به ان اضافه کنیم. ساندویچ پانل ها از چند لایه متصل به هم تشکیل شده اند که با توجه به کاربرد آن ها به صورت دیواری و سقفی مورد استفاده قرار می گیرند. 

لایه های بیرونی ساندویچ پانل که دچار آسیب دیدگی اند، لایه های در معرض مستقیم رطوبت، درز ها، اتصالات و اورلب های درون این سازه ها، پس از مدتی دچار آب گرفتگی می شود، عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل ویستا کالر با فرمولاسیون ویژه مناسب ترین محصول جهت آب بند نمودن و افزایشطول عمر ساندویچ پانل های سقفی و دیواری می باشد.

 

ویژگی های فنی

  • عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل به دلیل ترکیبات ویژه درون خود به سطوح چسبیده و مانع نفوذ آب به درون سازه می شود. این عایق رطوبتی در تابستان به دلیل منعکس کردن نور خورشید از بالا رفتن دمای سازه جلوگیری می کند و در زمستان مانع نفوذ سرما به داخل سازه و مانع خروج گرمای ساختمان به بیرون می گردد.
  • عایق ساندویچ پانل ویستا کاملا آب گریز و قابل شستشو می باشد و بسیار مناسب برای شرایط جوی آب و هوای شهر های مرطوب ایران می باشد.
  • سبکی وزن این سازه علاوه بر اینکه وزن سازه را افزایش نمی دهد سبب می شود قدرت تنش های سازه نیز افزایش یابد.
  • این محصول در زمان باران نیز همانند عایق صوتی عمل کرده و صدای ناشی از برخورد قطرات باران با لایه بیرونی ساندویچ پانل را می گیرد. این محصول در رال رنگی متنوع ویستا قابل ارائه می باشد.
  • این عایق در بسته بندی های 10 و 25 کیلویی به همراه ضمانت ارائه می گردد.

 

محصول مرتبط  :

عايق پليمری سفید

 

نکات ضروری در خصوص عایق بندی ساندویچ پانل :

  • استفاده از قیرگونی و ایزوگام جهت آب بند نمودن ساندویچ پانل به دلیل وجود مواد نفتی درونشان باعث خورندگی سطح می شوند.
  • برای آب بند نمودن سطوح بیرونی و داخلی ساندویچ پانل از سیمان، گچ، بتن و مصالح سنتی استفاده نشود زیرا پس از خشک شدن مصالح از ورق جدا شده و مجددا سبب نفوذ رطوبت به داخل می گردد.

نحوه اجرا :

پس از پاکسازی، زیر سازی و ترمیم نقاط سست روی سطح از جمله اورلب ها، درز ها و ... عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل (به همراه الیاف فایبر گلاس یا بدون استفاده از الیاف) در دو مرحله اجرا می نماییم.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویچ پانل مطالعه مقاله زیر به شما پیشنهاد می شود.

مقاله پیشنهادی:

عایق ساندویچ پانل

 

اجرای 12 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت نفت لاوان

 

 

 

اجرای 27 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران

 

 

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان