عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل
ثبت نام

عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل

ساندویچ پنل جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی می باشد که به نسبت آن ها دارای مزایای بسیاری می باشد. علاوه بر یکپارچگی می توان کاهش هزینه ساخت و ساز، مصرف انرژی و زمان تحویل و نصب ساندویچ پنل را به ان اضافه کنیم. ساندویچ پنل ها از چند لایه متصل به هم تشکیل شده اند که با توجه به کاربرد آن ها به صورت دیواری و سقفی مورد استفاده قرار می گیرند. 

لایه های بیرونی ساندویچ پنل که دچار آسیب دیدگی اند، لایه های در معرض مستقیم رطوبت، درز ها، اتصالات و اورلب های درون این سازه ها، پس از مدتی دچار آب گرفتگی می شود، عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل ویستا کالر با فرمولاسیون ویژه مناسب ترین محصول جهت آب بند نمودن و افزایشطول عمر ساندویچ پنل های سقفی و دیواری می باشد.

 

ویژگی های فنی

  • عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل به دلیل ترکیبات ویژه درون خود به سطوح چسبیده و مانع نفوذ آب به درون سازه می شود. این عایق رطوبتی در تابستان به دلیل منعکس کردن نور خورشید از بالا رفتن دمای سازه جلوگیری می کند و در زمستان مانع نفوذ سرما به داخل سازه و مانع خروج گرمای ساختمان به بیرون می گردد.
  • عایق ساندویچ پنل ویستا کاملا آب گریز و قابل شستشو می باشد و بسیار مناسب برای شرایط جوی آب و هوای شهر های مرطوب ایران می باشد.
  • سبکی وزن این سازه علاوه بر اینکه وزن سازه را افزایش نمی دهد سبب می شود قدرت تنش های سازه نیز افزایش یابد.
  • این محصول در زمان باران نیز همانند عایق صوتی عمل کرده و صدای ناشی از برخورد قطرات باران با لایه بیرونی ساندویچ پنل را می گیرد. این محصول در رال رنگی متنوع ویستا قابل ارائه می باشد.
  • این عایق در بسته بندی های 10 و 25 کیلویی به همراه ضمانت ارائه می گردد.

 

محصول مرتبط  :

عايق پليمری سفید

 

نکات ضروری در خصوص عایق بندی ساندویچ پنل :

  • استفاده از قیرگونی و ایزوگام جهت آب بند نمودن ساندویچ پنل به دلیل وجود مواد نفتی درونشان باعث خورندگی سطح می شوند.
  • برای آب بند نمودن سطوح بیرونی و داخلی ساندویچ پنل از سیمان، گچ، بتن و مصالح سنتی استفاده نشود زیرا پس از خشک شدن مصالح از ورق جدا شده و مجددا سبب نفوذ رطوبت به داخل می گردد.

نحوه اجرا :

پس از پاکسازی، زیر سازی و ترمیم نقاط سست روی سطح از جمله اورلب ها، درز ها و ... عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل (به همراه الیاف فایبر گلاس یا بدون استفاده از الیاف) در دو مرحله اجرا می نماییم.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویچ پانل مطالعه مقاله زیر به شما پیشنهاد می شود.

مقاله پیشنهادی:

عایق ساندویچ پانل

 

اجرای 12 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پنل برای پروژه شرکت نفت لاوان

 

 

 

اجرای 27 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پنل برای پروژه شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران

 

 

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان