عایق های رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی و پلیمری الیافدار

عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار ویستا جایگزین مطمئن به جای قیر گونی و ایزوگام می باشد. این عایق رطوبتی پلیمری  الیاف دار با دارا بودن الیاف فایبر گلاس دارای  مقاومت چندین برابر نسبت به عایق های رطوبتی پلیمری مشابه بوده که این امر باعث شده این عایق را بتوان در مخازن آب تحت فشار استفاده نمود.

 

عایق رطوبتی پلیمری

 

برخلاف عایق رطوبتی سفید که کاربرد استفاده در مخازن آب را ندارد این عایق رطوبتی پلیمری الیافدار ویستا به لحاظ پلیمری بودن و با دارا بودن مواد پلیمری موجود در آن در آب بندی صد در صدی استخرها و مخازن آب  استفاده می گردد. عایق پلیمری رطوبتی الیافدار ویستا پس از خشک شدن و تشکیل پلیمر کاملا آب بند و ضد آب می شود.

 

 

عايق رطوبتی پليمری الیاف دار ویستا

عایق رطوبتی پلیمری الیافدار ویستا را میتوان جهت سطوح مختلف ساختمانی همچون روف گاردن، پشت بام، سرویسهای بهداشتی، استخر، دیوارهای باران گیر و همچنین برای آب بند نمودن قطعی سطوح گالوانیزه، آزبست، آردوار، بتن، موزاییک، سنگ، روی سطوح ایزوگام و آسفالت، استخرها، مخازن آب، گنبد مساجد، سقف کارخانجات و انبارها استفاده نمود

 عایق رطوبتی پلیمری

 

عایق رطوبتی روی بتن

 

عایق رطوبتی پلیمری

در مقاله زیر به طور کامل به اجرای عایق رطوبتی پلیمری در سطوح مختلف پرداخته شده است:

عایق رطوبتی پلیمری چگونه در سطوح مختلف اجرا می شود؟

 

شرکت ویستا با تیم اجرای بسیار قوی با دستگاه های پاشش فوق پیشرفته در کوتاهترین زمان و با کیفیت بالا آماده خدمت رسانی برای عزیزان در تهران و سراسر کشور عزیزمان می باشد. رزومه و رضایت نامه و گذشت زمان بیش از 10 سال از پروژهای اجراء شده با عایق های رطوبتی پلیمری ویستا گویای کیفیت و اطمینان کارفرما های محترم می باشد.

 

تماستماس سریع برای مشاوره رایگان

 

ویژگیهای عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار ویستا:

این عایق رطوبتی به جهت اینکه با الیاف استفاده می شود برای  درز بندی و یکپارچه نمودن سطح مورد نظر  و اور لب همچون فواصل بین سقفهای گالوانیزه ، ایرانیت و ... کاربرد دارد.

 

اجرای بسیار سریع و خشک شدن سریع ، انعطاف پذیری بالا، امکان اجراء بر روی سطح عمودی ، افقی و شیبدار . یکپارچه بودن سطح و بدون اورلب حتی در سطوح فلزی ، استفاده آسان ، انعکاس گرمای آفتاب و به طبع آن پایین آوردن دمای داخل به طور محسوس ، صرفه جویی در انرژی و بازگشت هزینه در مدت چند سال ، رنگ بندی های متنوع ، تحمل گرمایی و برودتی بالا منفی 40- تا 150+ ، وزن سبک آن.

 

 

ویدیو اجرای عایق رطوبتی پلیمری الیافدار توسط تیم ویستاکالر

 

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان