لاک اپوکسی

Homeمحصولاتاپوکسیلاک اپوکسی

satl lak

لاک اپوکسی

در موردهایی که گروت‌های پايه سیمانی پاسخگوی ویژگی‌ها مورد نیاز در گروتينگ نصب تجهیزات خاص نباشند از گروت اپوكسی نیز می‌توان استفاده کرد. اين گروت شامل یک ترکیب سه جزیی از پايه اپوكسی، هاردنر و همچنین سیلیس پر کننده است که هر جزء به صورت تکی‌تکی بسته بندی شده و به نسبت معین در محل کار مخلوط و اجرا می‌گردد.

گروت اپوکسی دارای کارآیی، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار زیاد است و برای کارهای تعمیراتی و نصب تجهیزات که نیاز به فروش رساندن سریع دارد، کاربرد دارد. برتری گروت اپوکسی نسبت به گروت‌های سیمانی شامل بهره برداری بسیار سریع، مقاومت شیمیایی عالی، چسبندگی فوق‌العاده به صفحه از یک سو و به پی از سوی دیگر، مقاومت خمشی و کششی زياد و مدل الاستيسيته زیاد.  

ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

 1. مقاومت مکانيکی، فشاری و سایشی بالا
 2. مصون نمودن محیط از آلودگی و گرد و غبار ناشی از فرسایش
 3. مقاوم در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی خورنده (اسیدی و قلیایی)
 4. جلوگيری از نفوذ چربی و آلودگی در سطح
 5. چسبندگی و نفوذ عالی به سطوح بتنی، فلزی، سنگی، چوبی و مصالح معدنی
 6. اجرای يکپارچه و بدون درز
 7. ايجاد سطحی بهداشتی، ضد قارچ و کپک
 8. قابليت شستشو با آب و مواد شوينده خانگی
 9. قابليت ترميم آسان و سریع کاربرد 

دیگر ویژگی‌های لاک شفاف اپوکسی:

 • این پوشش قدرت جذب بتن را اشباع نموده و سرعت فرسايش بتن در برابر عوامل خورنده شیمیایی و محیطی و همچنين ايجاد گرد و غبار در اثر ترددهای مکرر را به ميزان قابل ملاحضه ای کاهش می‌دهد. بکارگيری اين پوشش در سطح نهايی بتن، قابليت شستشو و چربی زدايی را نیز تسهيل می‌نمايد.
 • در هر ساختمان و تاسیساتی برخی نواحی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند نیاز به حفاظت بیشتر از کف دیده می‌شود. کفپوش راهرو، راه‌پله‌ها، سرویس‌های بهداشتی، بام و فضاهای پشت یک ساختمان، بدون محافظت خود در معرض خطر می‌باشند.
 • برای حفظ مناطقی که متحمل رفت وآمد مکرر و فعالیت است، ساختمان‌ها نیازمند پوشش کف با دوام در عین حال جذاب می‌باشند. پوشش لاک اپوکسی ویستاکالر دارای دوام استثنایی و بسیار عالی برای حفاظت می‌باشد. لاک اپوکسی ما کاملاً بدون پودر و بی رنگ بوده و با امکان اضافه کردن حروف، آرم، الگوها و اشکال دیگر قابل اجرا می‌باشد.
 • با توجه به چسبندگی فوق العاده لاک اپوکسی به سطوح مختلف از جمله بتن، سنگ، چوب و … و عدم جذب هر گونه آلودگی و مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، این پوشش از سطوح زیرین خود کاملاً محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می‌گردد.
 • لاک اپوکسی کاملاً بی رنگ و شفاف بوده، به نحوی که پس از اعمال آن بر روی سطح، نقش‌ها و طرح‌های لایه‌های زیرین کاملاً واضح و مشخص می‌باشد.
 • با توجه به قابلیت لاک اپوکسی در افزایش مقاومت سایشی، در بسیاری صنایع مختلف از جمله در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و کاغذ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.

با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.