کفپوش ارتجایی

satl258

کفپوش ارتجایی

کفپوش ارتجاعی شرکت ویستاکالر از عالی‌ترین انواع کفپوش ارتجاعی است چون خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری آن سبب شده است تا به عنوان یکی از بهترین کفپوش‌ها برای استفاده در منازل، اتاق‌های کودک، پارک‌های بازی کودکان، مهدهای کودک و مکان‌های دیگر باشد، چون این کفپوش ارتجاعی به علت خاصیت ارتجاعی آن مانع از آسیب دیدن کودکان می‌شود. این کفپوش‌ها دارای کیفیت و دوام بالایی بوده و دارای گواهی استاندارد و بهداشت می‌باشند.

چرا کفپوش ها اهمیت دارند؟

کفپوش‌های ورزشی داخل سالن، متناسب با نوع کاربران و اهداف ورزش، دارای درجات مختلفی از اهمیت است، هرچند که در هرشرایط این اهمیت وجود دارد. در ورزش مدارس، کفپوش‌ها با هدف سلامت و ایمنی دانش‌آموزان، مورد توجه و تاکید است. در کلوب‌ها و باشگاه‌های حرفه‌ای ورزشی نیز، کفپوش، مبنای مهمی برای عملکرد قهرمانان و ورزشکاران حرفه‌ای است. بسیاری از سالن‌های ورزشی، برای رویدادهای مختلف اجتماعی و تجمعات مختلفی چون جشن‌ها، مراسم خاص و سمینارها مورد استفاده قرار می‌گیرند و لذا کفپوش باید، متناسب با انواع کاربری‌های مورد نظر، دارای دوام ومقاومت مناسبی باشد و به راحتی قابل نظافت و نگهداری باشد.

دیدگاه اقتصادی در انتخاب کفپوش:

در کنار نیازهای مربوط به قهرمانان و ورزشکاران، هزینه‌های تمام شده و مورد نیاز برای نگهداری کفپوش‌ها نیز، موضوع  بسیار مهمی است. از نظر اقتصادی، مواردی چون، هزینه نصب، طول عمر، هزینه‌های نگهداری، تعمیر و همینطور امکان کاربری‌های چندگانه، در انتخاب کفپوش، مورد توجه قرار می‌گیرند. مشاوره‌های تخصصی می تواند تصمیم‌گیری‌های کم خطا‌ تری را برای انتخاب کفپوش، در پی داشته باشد. از نظر ملاحظات اقتصادی، طراحی اکثر سالن های ورزشی، به صورت چند منظوره و با کاربردهای مختلف است و این مهم نقش به سزائی در انتخاب کفپوش با مقاومت مناسب در برابر استهلاک دارد.

ویژگی های کفپوش ارتجاعی

از ویژگی‌های کفپوش، ویستاکالر می توان به نوع آج و رنگ‌های منحصر به فرد آن اشاره کرد که آج آن باعث جلوگیری از سائیده شدن فوم تاتامی شده و همچنین پس از استفاده مداوم از یک طرف محصول می‌توان از طرف دیگر آن استفاده کرد که آج آن سالم مانده است. با توجه به فرمولاسیون خاص و ویژه کفپوش ارتجاعی شرکت این محصول قابلیت استفاده در فضای باز را نیز داراست که در زیر نور شدید خورشید و همچنین بارش شدید برف و باران نیز ماندگاری خود را از دست نداده و محصول از حالت اولیه خود خارج نشده و رنگ آن نیز تغییر نمی‌کند. کفپوش‌های فومی دارای سختی مناسب و تایید شده توسط مدیران و مربیان سطح اول ورزش رزمی کشور می‌باشد.

موارد استفاده کفپوش ارتجاعی

موارد استفاده کفپوش ارتجاعی در مکان‌هایی مانند: کفپوش اتاق کودک، مهدکودک‌ها، کلاس‌ها، سالن ورزش‌های رزمی و باشگاه‌ها می‌باشد. مصرف دیگر کفپوش در ایستگاه‌های مترو برای جلوگیری از ورود آب باران به داخل مترو می‌باشد. یکی از مهم‌ترین وظایف کفپوش در باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی حفظ ایمنی ورزشکاران است. پس کفپوش باید استاندارد باشد تا سلامت افراد در سالن‌ها و باشگاه‌ها حفظ شود. همچنین از کفپوش‌ها می‌توان برای استفاده در زیر وزنه‌های سنگین استفاده کرد.