رنگ نما ساختمان اکریلیک

Homeمحصولاترنگ نمای ساختمانرنگ نما ساختمان اکریلیک

nama acrilic

رنگ نما ساختمان اکریلیک

این رنگ نما بر اساس رزین‌های اکریلیک آب پایه فرموله گردیده و عمدتاً با مواد اولیه وارداتی تولید می‌گردد. الاستیسیته بالای این رنگ، ۱۰۰ % تحمل تنش‌های ناشی از انبساط و انقباض سطح را فراهم نموده و دراین شرایط اجازه ترک خوردن به آن را نمی‌دهد. این محصول در زمان بروز صدمات احتمالی درزمان بسیار کوتاه (۲۴  ساعت) قابل ترمیم است. همواره در صنعت از این نوع رنگ پلیمری به عنوان محصولاتی با مقاومت شیمیایی، مکانیکی، استحکام بالا و فاقد جذب سطحی یاد می‌شود.

پرایمر اکریلیک نما

پرایمر مخصوص نما اکریلیک از جمله پوشش‌های زیر کار برای رنگ نما ساختمان به کار می‌رود. پرایمر مخصوص نما اکریلیک برای چسبندگی بهتر رنگ نما ساختمان در زیر کار قبل از اعمال رنگ استفاده می‌شود. برای پوشش رنگ نما ساختمان، شرکت ویستا پرایمر مخصوص نما اکریلیک را با رنگ رویه نمای هم‌رنگ پیشنهاد و ارائه به بازار کرده است.

شرکت ویستا در ایران مجموعه‌ای است که با بهره‌گیری از دانش فنی در رفع مشکل انعطاف‌پذیری محصولات رنگ ویستا موفق به ایجاد طیف وسیعی از خواص ارتجاعی و جذب ارتعاش در آن‌ها شده است. بدین ترتیب با توجه به شرایط کاری مختلف، شناسایی، انتخاب و تولید مناسب‌ترین محصول با خواص مکانیکی، شیمیایی و ارتجاعی مورد نیاز، امکان‌پذیر می‌باشد.

 

1 1 1 1
واحد مسکونی در تهران اجرا شده توسط تیم ویستا
1 1
مجموعه گردشگری در خوانسار

نحوه اجراء رنگ اکریلیک :

  1. ابتدا با واترجت صنعتی نما کاملاً شسته شده و بدین وسیله کثیفی‌ها و جاهای سست و لق، ‌کنده می‌شود.
  2. رنگ ترموست ویستا به عنوان پرایمر زیر کار با ایرلس یا غلتک اجراء می‌گردد.
  3. کلیه ترک‌های موجود در سطح، با بتونه فول الاستیک در یک یا دو مرحله پر می‌گردد.
  4. در نهایت رنگ درخواستی کارفرما (رنگ فول الاستیک نما ویستا) با غلتک یا دستگاه ایرلس اعمال می‌شود.

ضمانت:

كيفيت مواد و اجرای رنگ پلیمری ویستا، به مدت ۱۰ سال شمسی تضمین می‌گردد و در اين مدت هر گونه نقصی كه بواسطه کیفیت نامطلوب مواد و یا اجراء بوجود آید، بدون هر گونه قيد و شرطی ترميم خواهد شد.

شرکت ویستا با حفظ کیفیت تضمین می‌دهد که مناسب‌ترین قیمت رنگ نما ساختمان را در فروش و اجرا عرضه نماید.

رنگ نمای ساختمان:

تمامی قسمت‌های خارجی ساختمان از جمله دیوار‌ها، شیروانی‌ها، در‌ها و پنجره‌ها برای افزایش دوام و ماندگاری بیشتر باید پس از اتمام کار رنگ‌زده شوند. رنگ نما سیمانی باید زمانی بر روی دیوار بیرونی ساختمان ها اجرا شود که سیمان کاملاً خشک شده و دارای نم‌دهی و رطوبت نباشد. در صورتی که نمای سیمانی قبلاً رنگ آمیزی شده است ابتدا باید تمامی رنگ‌های پوسیده و ترک‌ها ترمیم شوند.
از لزومات اجرای دیوارهای سیمانی استفاده از پرایمر رنگ نما می‌باشد. این پرایمر علاوه بر افزایش چسبندگی باعث کاهش میزان مصرف رنگ در هر مترمربع بر روی سطح می‌شود.

ویژگی رنگ مخصوص نما ویستا

آماده سازی سطح:

به دلیل استحکام بالای رنگ بیرونی ساختمان قبل از اجرا رنگ سطوحی مانند شیشه‌ها، سنگ‌ها و موزاییک‌ها را کاملاً بپوشانید. در صورت پاشش‌، این رنگ به آسانی قابل پاکسازی از روی سطوح نمی‌باشد. در صورت پاشش رنگ بر روی سطح ساختمانی قبل از خشک شدن رنگ، با دستمال مرطوب و بعد از خشک با تیغ شیشه پاک کن قابل پاک‌سازی می‌باشد.

قیمت رنگ اکرلیک نما:

قیمت رنگ  اکریلیک نما خارجی ساختمان با توجه به کیفیت و مواد اولیه تهیه شده توسط شرکت می‌باشد که با توجه به کارآیی‌، استحکام‌، پوشش و زیبایی سطح کار قیمت نهایی نیز متفاوت می‌باشد.

طول عمر رنگ بیرون ساختمان:

با توجه به شرایط اقلیمی و محل قرار‌گیری ساختمان‌، رنگ با فرمولاسیون‌های متفاوتی تهیه می‌شود که این امکان را فراهم می‌کند با توجه به آب و هوای آن منطقه این نوع رنگ با ماندگاری و دوام بیشتری رو‌به‌رو شود. به طور متوسط طول عمر رنگ بیرون ساختمان ویستا در صورت انجام زیرسازی مناسب و اجرای صحیح بین ۱۵ تا ۲۰ سال می‌باشد.