عایق رطوبتی پلیمری

صفحه اصلیمحصولاتعایق رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی پلیمری ویستا راه حلی مناسب و جایگزین ایزوگام برای هر گونه آب بندی بام ، کف ، دیوار، استخر، سونا ، سطوح فلزی ، شیروانی ، ساندویچ پانل ، گنبدمساجد ، سرویس بهداشتی و حمام ، دیواره پارکینگ ، چاله آسانسور و ….

مورد استفاده قرار می گیرد برای اجرای این عایق رطوبتی ، نیاز به تکنسین و کارگران ماهر نیست. کافی است فیلم های آموزشی عایق رطوبتی این شرکت را مشاهده نموده و یا با واحد اجرایی این شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا فیلم آموزشی زیر را مشاهده نمایید.

این عایق را می توانید به راحتی با قلمو ، غلتک و یا دستگاه پاشش (ایرلس) اجراء نمایید.

لازم به ذکر است که عایق رطوبتی پلیمری از نظر اقتصادی و زمانی با هزینه کم ، کیفیت و دوام بیشتر و مدت زمان کمتری قابل اجراء بوده و می توان گفت محصولی ارزان ولی با مقاومت بیشتر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

شرکت ویستاکالر برند برتر کیفیت در حوزه عایق های پلیمری میباشد. چنانچه شما عزیزان قصد اجرای پروژه های بزرگ و کوچک مانند پتروشیمی، مجتمع های مسکونی و صنعتی، سینمایی، روف گاردن و منازل را دارید تیم اجرای ویستاکالر میتواند مجری پروژه های شما باشد.

انواع عایق رطوبتی

 عایق رطوبتی پلیمری انواع مختلفی دارد. سطوح مختلف ساختمانی از جمله پشت بام، دیوار بیرونی ساختمان، ورق‌های فلزی مانند شیروانی و ساندویچ پانل، سنگ، سرامیک، آجر، مخزن آب، استخر، کاهگل، کانال و اچ وک، سرویس‌بهداشتی و… عایق رطوبتی مخصوص خود را دارند. عایق رطوبتی پلیمری با توجه به شرایط مختلف اجرایی دارای انواع متفاوتی می‌باشد.

 از انواع عایق رطوبتی می‌توانیم به عایق رطوبتی نانو، عایق مخصوص ساندویچ پانل، عایق پایه سیمانی، عایق دیوار باران‌گیر، عایق استخر، عایق شفاف و… اشاره کنیم که باتوجه به نوع کاربری، سطح و محل اجرا انتخاب آن برای هر کارفرما متفاوت است.

عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی پلیمری در قسمت های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر محصول عایق پلیمری متناسب با اجرا در یک سطح و مصالخ خاص است. 

عایق رطوبتی پلیمری ویستا محصولی منحصر بفرد می‌باشد که جایگزین ایزوگام و قیرگونی است.

 این عایق رطوبتی به همراه الیاف فایبرگلاس بر روی بام اجرا می‌شود و آب‌بندی 100% عایق را فراهم می‌کند.

 با توجه به نیاز و شرایط بام، می‌توان از عایق پلیمری سفید  یا عایق رطوبتی حرارتی استفاده کرد.

استفاده از عایق پلیمری در پشت بام باعث رفلکس نور خورشید می‌شود که این امر در تابستان باعث پایین آمدن دمای ساختمان و در زمستان باعث آب شدن برف‌ها می‌شود.

قیمت عایق رطوبتی

ویستاکالر تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه از کشورهای برتر صنعتی در زمینه عایق کاری (مانند آلمان، اسپانیا و ترکیه) تلاش بر ارائه محصولی با کیفیت در صنعت ایزولاسیون سازه‌هادارد. 

در این راستا شرکت ویستاکالر با ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی استثنائی با توجه به کیفیت، عایق‌های نانو خود را ارائه می‌دهد. 

قیمت انواع عایق رطوبتی با توجه به شرایط آب‌وهوایی، میزان مصرف متریال، سطح محل اجرا، نوع کاربری محل عایق بندی، رنگ انتخابی و… متفاوت است.

 قیمت انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است و با توجه به نوسانات ارزی در حال تغییر است به همین دلیل برای اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی با تلفن‌های شرکت تماس بگیرید. 

اجرا عایق رطوبتی

اجرا عایق رطوبتی از مهم‌ترین قسمت‌های آب بندی است. روش اجرای عایق رطوبتی در سطوح مختلف با یکدیگر متفاوت است. با توجه به محصول انتخاب شده و نوع کاربری سطح موردنظر برای عایق بندی نحوه  اجرای انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است. شرکت ویستا کالر با داشتن تیم فنی کاملاً مجرب و آموزش‌دیده، آماده اجرا عایق رطوبتی نانو در سراسر میهن عزیزمان می‌باشد.