عایق رطوبتی پلیمری

Homeمحصولاتعایق رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی نانو ویستا راه حلی مناسب و جایگزین ایزوگام برای هر گونه آب بندی بام ، کف ، دیوار، استخر، سونا ، سطوح فلزی ، شیروانی ، ساندویچ پانل ، گنبدمساجد ، سرویس بهداشتی و حمام ، دیواره پارکینگ ، چاله آسانسور و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اجرای  عایق رطوبتی پشت بام  نانو ویستا ، نیاز به تکنسین و کارگران ماهر نیست. کافی است فیلم های آموزشی عایق رطوبتی پشت بام نانو ویستا این شرکت را مشاهده نموده و یا با واحد اجرایی این شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید ویا فیلم های اموزشی مراحل کار که در بالای متن گذاشته شده را مشاهده نمایید .

این عایق را می توانید به راحتی با قلمو ، غلتک و یا دستگاه پاشش (ایرلس) اجراء نمایید.شایان ذکر است عایق رطوبتی هم مانند عایق کاری از زمان قدیم (شاخه و برگ، کاه و گل، قیروگونی، ایزوگام که بصورت رولی می باشد) با الیاف (مش) تعریف شده باید اجرا شود تا دوام و عمر طولانی برای مقاومت در برابر رطوبت را داشته باشد.در واقع عایق رطوبتی یک تکنولوژی نوین و کامل شده و بروز شده عایق کاری ،از گذشته تا به حال است.

لازم به ذکر است که عایق رطوبتی پشت بام نانو ویستا از نظر اقتصادی و زمانی با هزینه کم ، کیفیت و دوام بیشتر و مدت زمان کمتری قابل اجراء بوده و می توان گفت محصولی ارزان ولی با مقاومت بیشتر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

از امتیازات این عایق بصورت سرد وبدون آسیب رساندن به لوله ها،سیم های برق و غیره اجرا می شود.

درصورت آسیب دیدن عایق رطوبتی پلیمری پشت بام ویستا (پارگی و سوراخ شدن) نفوذآب صرفا در همان نقطه متمرکز می شود که بر طرف نمودن این معضل به سهولت انجام می پذیرد.

شرکت ویستاکالر برند برتر کیفیت در حوزه عایق های پلیمری نانو در ایران می باشد. چنانچه شما عزیزان قصد اجرای پروژه های بزرگ و کوچک مانند صنایع پتروشیمی، مجتمع های مسکونی و صنعتی، سینمایی، روف گاردن و منازل را دارید تیم اجرای ویستاکالر میتواند مجری پروژه های شما باشد.

انواع عایق رطوبتی

 عایق رطوبتی نانو ویستا انواع مختلفی دارد.   برای مشاوره تماس بگیرید 09121830933 . کار سطوح مختلف ساختمانی از جمله پشت بام، دیوار بیرونی ساختمان، ورق‌های فلزی مانند شیروانی و ساندویچ پانل، سنگ، سرامیک، آجر، مخزن آب، استخر، کاهگل، کانال و اچ وک، سرویس‌بهداشتی و… عایق رطوبتی مخصوص خود را دارند. عایق رطوبتی پلیمری با توجه به شرایط مختلف اجرایی دارای انواع متفاوتی می‌باشد.

 از انواع عایق رطوبتی می‌توانیم به عایق رطوبتی نانو، عایق مخصوص ساندویچ پانل، عایق پایه سیمانی، عایق دیوار باران‌گیر، عایق استخر، عایق شفاف و… اشاره کنیم که باتوجه به نوع کاربری، سطح و محل اجرا انتخاب آن برای هر کارفرما متفاوت است.

444

عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی نانو  ویستا در هر کجا که نیاز به عایق رطوبتی داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد

. هر محصول عایق پلیمری متناسب با اجرا در یک سطح و مصالح خاص است. 

عایق رطوبتی نانو ویستا محصولی منحصر بفرد می‌باشد که جایگزین ایزوگام و قیرگونی است.

 این عایق رطوبتی به همراه الیاف فایبرگلاس بر روی بام اجرا می‌شود و آب‌بندی مادام العمر را فراهم می‌کند.

 با توجه به نیاز و شرایط بام، می‌توان از عایق پلیمری سفید  یا عایق رطوبتی حرارتی استفاده کرد.

استفاده از عایق پلیمری در پشت بام و دیوارهای جانبی باعث رفلکس نور خورشید می‌شود که این امر در تابستان باعث پایین آمدن دمای ساختمان و در زمستان باعث آب شدن برف‌ها می‌شود.

قیمت عایق رطوبتی

ویستاکالر تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه از کشورهای برتر صنعتی در زمینه عایق کاری (مانند آلمان، اسپانیا و ترکیه) تلاش بر ارائه محصولی با کیفیت در صنعت ایزولاسیون سازه‌هادارد. 

در این راستا شرکت ویستاکالر با ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی استثنائی با توجه به کیفیت، عایق‌های نانو خود را ارائه می‌دهد. 

قیمت انواع عایق رطوبتی با توجه به شرایط آب‌وهوایی، میزان مصرف متریال، سطح محل اجرا، نوع کاربری محل عایق بندی، رنگ انتخابی و… متفاوت است.

 قیمت انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است و با توجه به نوسانات ارزی در حال تغییر است به همین دلیل برای اطلاع از لیست قیمت عایق رطوبتی با تلفن‌های شرکت تماس بگیرید. 

photo 2017 10 27 09 47 03 1024x672 1
004 8

اجرا عایق رطوبتی

اجرا عایق رطوبتی از مهم‌ترین قسمت‌های آب بندی است. روش اجرای عایق رطوبتی در سطوح مختلف با یکدیگر متفاوت است. با توجه به محصول انتخاب شده و نوع کاربری سطح موردنظر برای عایق بندی نحوه  اجرای انواع عایق رطوبتی با یکدیگر متفاوت است. شرکت ویستا کالر با داشتن تیم فنی کاملاً مجرب و آموزش‌دیده، آماده اجرا عایق رطوبتی نانو در سراسر میهن عزیزمان می‌باشد.