عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

Homeمحصولاتعایق رطوبتی پلیمریعایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

3.3.3

پروژه مربوط به شرکت نفت لاوان

crfts plasticbucket sandwichpanel22

عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

پروژه مربوط به عایق ساندویچ پانل در جنوب ایران

عایق رطوبتی ساندویچ پانل نانو ویستا به عنوان یکی از برترین عایق های رطوبتی وحرارتی در ایران به شمار می آیدکه  علاوه بر جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان ، از خروج هوا ی سرد وگرم نیز جلوگیری می کند و این امر در حفظ انرژی بسیار تاثیرگذار است.

عمده نشتی آب از پشت بامها از جنس شیروانی ، ورقهای فلزی ، ایرانیت ، حلب ، فولادی ، گالوانیزه و همچنین ورقهای ساندویچ پانل ، سرپیچ ها ، اورلب ها ی طولی وعرضی و یا از قسمت های پوسیده ورق می باشد. که این نوع سقفها در انبار ها ، سوله ها ،کارخانجات و سقفهای فلزی که در ویلاهای شمال کشور به کار رفته با مشکلات آب دهی مواجه می شوند برای رفع این معضل می توانید جهت آب بندی و عایق کاری از عایق رطوبتی و پلیمری نانو ویستا که به شکل ظاهری مایع غلیظ می باشد ، به همراه الیاف فایبرگلاس در سرپیچ ها ، اورلب ها و قسمت های پوسیده از ورقهای فلزی در پشت بام استفاده نمایید.

برای سهولت و نحوه اجرای صحیح فیلم آموزشی زیر را مشاهده نمایید .

کیفیت بالای محصول عایق رطوبتی ساندویچ پانل نانو ویستا سبب می گردد تا عایق کاملا روی سطح ساندویچ پانل چسبیده واین موضوع  باعث می شود عایق از سطح ساندویچ پانل به هیچ وجه جدا نشود وسطح کار به صورت یکپارچه عایق کاری گردیده و مادام العمر آب بند و صد درصد واترپروف گردد. 

 

ویژگی های فنی

  • عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل به دلیل ترکیبات ویژه درون خود به سطوح چسبیده و مانع نفوذ آب به درون سازه می‌شود. این عایق رطوبتی در تابستان به دلیل منعکس کردن نور خورشید از بالا رفتن دمای سازه جلوگیری می‌کند و در زمستان مانع نفوذ سرما به داخل سازه و مانع خروج گرمای ساختمان به بیرون می‌گردد.
  • عایق ساندویچ پنل ویستا کاملاً آب گریز و قابل شستشو می‌باشد و بسیار مناسب برای شرایط جوی آب و هوای شهر‌های مرطوب ایران می‌باشد.
  • سبکی وزن این سازه علاوه بر اینکه وزن سازه را افزایش نمی‌دهد سبب می‌شود قدرت تنش های سازه نیز افزایش یابد.
  • این محصول در زمان باران نیز همانند عایق صوتی عمل کرده و صدای ناشی از برخورد قطرات باران با لایه بیرونی ساندویچ پنل را می‌گیرد. این محصول در رال رنگی متنوع ویستا قابل ارائه می‌باشد.
  • این عایق در بسته بندی های ۱۰ و ۲۵ کیلویی به همراه ضمانت ارائه می‌گردد. 
اجرای 12 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت نفت لاوان
اجرای 42 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران

نکات ضروری در خصوص عایق بندی ساندویچ پانل :

  • استفاده از قیرگونی و ایزوگام جهت آب بند نمودن ساندویچ پنل به دلیل وجود مواد نفتی درونشان باعث خورندگی سطح می‌شوند.
  • برای آب بند نمودن سطوح بیرونی و داخلی ساندویچ پنل از سیمان، گچ، بتن و مصالح سنتی استفاده نشود زیرا پس از خشک شدن مصالح از ورق جدا شده و مجدداً سبب نفوذ رطوبت به داخل می‌گردد. 

نحوه اجرا :

پس از پاکسازی، زیر‌سازی و ترمیم نقاط سست روی سطح از جمله اورلب‌ها، درز‌ها و… عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل (به همراه الیاف فایبر گلاس یا بدون استفاده از الیاف) در دو مرحله اجرا می‌نماییم.

با توجه به افزایش روز افزون قیمت آهن بسیاری از افراد از تعویض ورق های گالوانیزه، ساندویچ پانل و شیروانی پرهیز می‌کنند. عایق مخصوص ساندویچ پانل متشکل از ترکیبات پلیمری با قیمت بسیار مناسب و به صرفه، علاوه بر عایق بندی، سطح را در برابر رطوبت نفوذناپذیر می‌کند و از آسیب‌های شیمیایی، پوسیدگی و زنگ‌زدگی جلوگیری می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویچ پانل مطالعه مقاله زیر به شما پیشنهاد می شود.