عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

صفحه اصلیمحصولاتعایق رطوبتی پلیمریعایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پانل

عایق رطوبتی ساندویچ پانل ویستا به عنوان یکی از برترین عایق های رطوبتی وحرارتی در ایران به شمار می آیدکه  علاوه بر جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان ، از خروج هوا ی سرد وگرم نیز جلوگیری می کند و این امر در حفظ انرژی بسیار تاثیرگذار است.

عمده نشتی آب از ورقهای ساندویچ پانل ، گالوانیزه ، سرپیچ ها ، اورلب ها ی طولی وعرضی و یا از قسمت های پوسیده ورق می باشد.

شما می توانید از عایق رطوبتی  پلیمری نانو ویستا با شکل ظاهری مایع غلیظ به همراه الیاف فایبرگلاس در سرپیچ ها ، اورلب ها و قسمت های پوسیده استفاده نمایید.

کیفیت بالای این  عایق رطوبتی ساندویچ پانل سبب می گردد تا عایق کاملا روی سطح ساندویچ پانل چسبیده واین موضوع  باعث می شود عایق از سطح ساندویچ پانل به هیچ وجه جدا نشود وسطح کار به صورت یکپارچه عایق کاری گردیده و مادام العمر آب بند و صد درصد واترپروف گردد.

 

ویژگی های فنی

  • عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل به دلیل ترکیبات ویژه درون خود به سطوح چسبیده و مانع نفوذ آب به درون سازه می‌شود. این عایق رطوبتی در تابستان به دلیل منعکس کردن نور خورشید از بالا رفتن دمای سازه جلوگیری می‌کند و در زمستان مانع نفوذ سرما به داخل سازه و مانع خروج گرمای ساختمان به بیرون می‌گردد.
  • عایق ساندویچ پنل ویستا کاملاً آب گریز و قابل شستشو می‌باشد و بسیار مناسب برای شرایط جوی آب و هوای شهر‌های مرطوب ایران می‌باشد.
  • سبکی وزن این سازه علاوه بر اینکه وزن سازه را افزایش نمی‌دهد سبب می‌شود قدرت تنش های سازه نیز افزایش یابد.
  • این محصول در زمان باران نیز همانند عایق صوتی عمل کرده و صدای ناشی از برخورد قطرات باران با لایه بیرونی ساندویچ پنل را می‌گیرد. این محصول در رال رنگی متنوع ویستا قابل ارائه می‌باشد.
  • این عایق در بسته بندی های ۱۰ و ۲۵ کیلویی به همراه ضمانت ارائه می‌گردد. 

نکات ضروری در خصوص عایق بندی ساندویچ پانل :

  • استفاده از قیرگونی و ایزوگام جهت آب بند نمودن ساندویچ پنل به دلیل وجود مواد نفتی درونشان باعث خورندگی سطح می‌شوند.
  • برای آب بند نمودن سطوح بیرونی و داخلی ساندویچ پنل از سیمان، گچ، بتن و مصالح سنتی استفاده نشود زیرا پس از خشک شدن مصالح از ورق جدا شده و مجدداً سبب نفوذ رطوبت به داخل می‌گردد. 

نحوه اجرا :

پس از پاکسازی، زیر‌سازی و ترمیم نقاط سست روی سطح از جمله اورلب‌ها، درز‌ها و… عایق رطوبتی مخصوص ساندویچ پنل (به همراه الیاف فایبر گلاس یا بدون استفاده از الیاف) در دو مرحله اجرا می‌نماییم.

با توجه به افزایش روز افزون قیمت آهن بسیاری از افراد از تعویض ورق های گالوانیزه، ساندویچ پانل و شیروانی پرهیز می‌کنند. عایق مخصوص ساندویچ پانل متشکل از ترکیبات پلیمری با قیمت بسیار مناسب و به صرفه، علاوه بر عایق بندی، سطح را در برابر رطوبت نفوذناپذیر می‌کند و از آسیب‌های شیمیایی، پوسیدگی و زنگ‌زدگی جلوگیری می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویچ پانل مطالعه مقاله زیر به شما پیشنهاد می شود. 

اجرای 12 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت نفت لاوان
اجرای 42 هزار متر مربع عایق رطوبتی ساندویچ پانل برای پروژه شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران