عایق رطوبتی و پلیمری الیافدار

Homeمحصولاتعایق رطوبتی پلیمریعایق رطوبتی و پلیمری الیافدار

ayegh polimery satl5

عایق رطوبتی و پلیمری الیافدار

عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار ویستا جایگزین مطمئن به‌جای قیرگونی و ایزوگام می‌باشد. این عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار با دارا بودن الیاف فایبر گلاس دارای مقاومت چندین برابر نسبت به عایق های رطوبتی پلیمری مشابه بوده که این امر باعث شده این عایق را بتوان در مخازن آب تحت فشار استفاده نمود.

برخلاف عایق رطوبتی سفید که کاربرد استفاده در مخازن آب را ندارد این عایق رطوبتی پلیمری الیافدار ویستا به لحاظ پلیمری بودن و با دارا بودن مواد پلیمری موجود در آن در آب بندی صد در صدی استخرها و مخازن آب استفاده می‌گردد. عایق پلیمری رطوبتی الیافدار ویستا پس از خشک‌شدن و تشکیل پلیمر کاملاً آب بند و ضد آب می‌شود.

عايق رطوبتی پليمری الیاف دار ویستا

عایق رطوبتی پلیمری الیافدار ویستا را میتوان جهت سطوح مختلف ساختمانی همچون روف گاردن، پشت بام، سرویس‌های بهداشتی، استخر، دیوارهای باران‌گیر و همچنین برای آب بند نمودن قطعی سطوح گالوانیزه، آزبست، آردوار، بتن، موزاییک، سنگ، روی سطوح ایزوگام، آسفالت، استخرها، مخازن آب، گنبد مساجد، سقف کارخانجات و انبارها استفاده نمود. 

شرکت ویستا با تیم اجرای بسیار قوی با دستگاه‌های پاشش فوق‌پیشرفته در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت بالا آماده خدمت‌رسانی برای عزیزان در تهران و سراسر کشور عزیزمان می‌باشد. رزومه، رضایت‌نامه و گذشت زمان بیش از ۱۰ سال از پروژهای اجراء شده با عایق های رطوبتی پلیمری ویستا گویای کیفیت و اطمینان کارفرماهای محترم می‌باشد. 

ویژگی‌های عایق رطوبتی پلیمری الیاف دار ویستا:

این عایق رطوبتی به‌جهت اینکه با الیاف استفاده می‌شود برای درز‌بندی و یکپارچه‌نمودن سطح مورد‌ نظر و اورلب همچون فواصل بین سقف‌های گالوانیزه، ایرانیت و… کاربرد دارد.

اجرای بسیار سریع و خشک‌شدن سریع، انعطاف‌پذیری بالا، امکان اجراء بر روی سطح عمودی، افقی و شیبدار. یکپارچه بودن سطح و بدون اورلب حتی در سطوح فلزی، استفاده آسان، انعکاس گرمای آفتاب و به طبع آن پایین آوردن دمای داخل به طور محسوس، صرفه‌جویی در انرژی و بازگشت هزینه در مدت چند‌سال، رنگ‌بندی‌های متنوع، تحمل گرمایی و برودتی بالا منفی ۴۰- تا ۱۵۰+ و وزن سبک آن. 

ویدیو اجرای عایق رطوبتی پلیمری الیافدار توسط تیم ویستاکالر

دانلود فایل pdf عایق رطوبتی پلیمری الیافدار