اطلاعات کامل پروژه‌ها
ثبت نام

پروژه های شرکت ویستاکالر

عایق رطوبتی پلیمری ، کفپوش اپوکسی ، رنگ نمای ساختمان ، رنگ جدولی ، عایق شفاف و ... که توسط شرکت ویستاکالر در پروژه های گوناگون به کار میروند از بهترین و رقابتی ترین مواد اولیه تولید میشوند. چنانچه قصد دارید از محصولات شرکت دیدن فرمایید لطفا اینجا کلیک نمایید. و با کلیک بر لینک روبرو میتوانید با ما تماس حاصل نمایید. تماستماس و مشاوره رایگان

پروژه رنگ نما واتر پروف سی سنگان

تصویر مشاهده شده از اجرا رنگ نمای واتر پروف(آب بند) در پروژه سی سنگان واقع در شهر زیبای نوشهر می باشد. در این منطقه به دلیل بارش های فراوان، رطوبت به داخل ویلا نفوذ گرده و مشکل آب دهی سازه وجود داشت.

ادامه مطلب...

اجرای عایق پایه سیمانی در استخر کرج

بنای مشاهده شده در تصویر ، استخری با ارتفاع 7 متر مربع واقع در شهر کرج می باشد .

ادامه مطلب...

رنگ نما

پروژه رنگ نما فول الاسیک یوسف آباد

رنگ نما فول الاسیک ویستا در پروژه ی ساختمانی واقع در محله یوسف آباد تهران که توسط تیم ویستا کالر اجرا گردیده است.

ادامه مطلب...

اجرای آب نمای اداره برق

ارائه عایق پلیمری رطوبتی استخر آب نما، واقع در اداره برق سعادت آباد تهران از جمله پروژه های انجام شده توسط تیم ویستا کالر می باشد. 

ادامه مطلب...

رنگ نمای الاستیک

اجرای رنگ نمای الاستیک برج

اجرای رنگ نمای الاستیک در برج زیبای ازگل تهران، توسط تیم ویستاکالر انجام گردید. شرکت ویستا در این پروژه از بین شرکت های متعدد برگزیده شد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

عایق رطوبتی نما

اجرای عایق رطوبتی دیوار باران گیر

اجرای عایق رطوبتی دیوار باران گیر در نمای ساختمان 10 طبقه نور مازندران توسط تیم اجرایی ویستاکالر. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

عایق رطوبتی استخر

اجرای عایق رطوبتی استخر در قم

مخزن آب واقع در محمود آباد قم به جهت قرار گیری آب شرب بسیار حساس قلمداد میشد و عایق رطوبتی استخر که در این مخزن اجرا میشد باید از جمیع جهات دارای شرایط لازم میبود. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

لاک اپوکسی در استخر

اجرای لاک اپوکسی در استخر طالقان

در استخر شخصی واقع در منطقه طالقان لاک اپوکسی توسط تیم اجرایی ویستاکالر اجرا گردیده است. در ادامه مطلب توضیحات اجرای پروژه شرح داده شده است.

ادامه مطلب...

عایق استخری شرق تهران

اجرای عایق استخر در شرق تهران

در پروژه مذکور اجرای عایق استخری توسط تیم اجرای ویستاکالر انجام گردیده است که درادامه مطلب توضیحات مربوط به پروژه شرح داده شده است.

ادامه مطلب...

اجرای رنگ استخری

پروژه اجرای رنگ استخری در آبنمای اداره برق سعادت آباد

اداره برق سعادت آباد مجموعه ای بسیار بزرگ و در شهرک غرب، خیابان شهید فرحزادی واقع است. آب نمای استخر این مجموعه به مرور زمان پوسته شده بود و زیبایی خود را از دست داده بود بدین جهت از شرکت ما دعوت به عمل آمد تا با اجرای عایق استخری این مجموعه را بازسازی کنیم.

ادامه مطلب...

اجرای باکیفیت انواع عایق رطوبتی پلیمری در پتروشیمی پردیس عسلویه

اجرای باکیفیت انواع عایق رطوبتی پلیمری در پتروشیمی پردیس عسلویه

شرکت پتروشیمی پردیس در شهر عسلویه واقع شده است. سطح کار روی پشت بامهای عسلویه موزاییک بوده و به جهت نشت اب از پشت بامها از بین شرکتهای ایرانی از شرکت ما، (آریانا تجارت ویستا) نیز دعوت و در ارزیابی‌های فنی کارفرمایان محترم با توجه به شرایط فنی و کیفیتی و سابقه طولانی و قیمت مناسب در امر عایق های رطوبتی ، شرکت ویستا انتخاب و قرارداد بسته شد .

شرکت ویستا در امر عایق سفید ، عایق نانو ، کفپوش اپوکسی و دیگر عایق ها از بهترین محصولات استفاده می‌نماید.

ادامه مطلب...

پروژه اجرای عایق سفید و عایق نانو در شرکت ملی نفت ایران در آبادان

پروژه اجرای عایق سفید و عایق نانو در شرکت ملی نفت ایران در آبادان

در این پروژه که به متراژ 7500 متر مربع بود قبل از اجرای عایق سفید و عایق نانو سطح پشت بام گالوانیزه و ایرانیت کار شده بود. در این پروژه به پیشنهاد شرکت رنگ ویستا از عایق سفید پلیمری و عایق نانو ویستا در پروژه استفاده شد و طبق قرار، پروژه در  مورخه 25/1/96 استارت و در مورخه 5/4/96 خاتمه یافت.

ادامه مطلب...

عایق رطوبتی

اجرای عایق رطوبتی پشت بام شرکت نقش خیال جنب تهران کلینیک

بام مذكور در دوسطح ايزوگام و حلب جنب تهران كلينيك با متراژ 1000 متر مربع واقع گرديده ويستا كالر با كادر اجرائي مجرب با استفاده از عايق رطوبتي پليمري ويستا اقدام به ايزولاسيون نمودن سطح مذكور نموده، ابتدا سطح مذكور با واترجت تميز و پاكيزه شده سپس اعمال پرايمر و الياف گذاري در اورلبها و نهايتاً پاشش عايق پليمري رطوبتي ويستا تا سه مرحله صورت پذيرفته است.

ادامه مطلب...

عایق نمای ساختمان

تولید محصول + اجرای رنگ نمای ساختمان 15 واحدی بلوار پاسداران انزلی

از بین شرکت‌های اجراکننده رنگ نمای ساختمان که پیمانکار محترم جهت اجرای رنگ نمای ساختمان 250 واحدی بلوار پاسداران انزلی برگزیده بود، با توجه به تجربه شرکت ویستاکالر در انجام پروژه های بزرگ و کوچک در امر رنگ نما از آنجایی که شرکت ویستاکالر تولید محصول و البته اجرای پروژه  های رنگ نما را انجام میدهد، شرکت ویستاکالر برگزیده شد. لازم به ذکر است شرکت ویستاکالر، هم کیفیت محصولات را تضمین میکند و هم کیفیت اجرای پروژه را.

ادامه مطلب...

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان