اطلاعات کامل پروژه‌ها
ثبت نام

پروژه های شرکت ویستاکالر

عایق رطوبتی پلیمری ، کفپوش اپوکسی ، رنگ نمای ساختمان ، رنگ جدولی ، عایق شفاف و ... که توسط شرکت ویستاکالر در پروژه های گوناگون به کار میروند از بهترین و رقابتی ترین مواد اولیه تولید میشوند. چنانچه قصد دارید از محصولات شرکت دیدن فرمایید لطفا اینجا کلیک نمایید. و با کلیک بر لینک روبرو میتوانید با ما تماس حاصل نمایید. تماستماس و مشاوره رایگان

پروژه عایق بندی دیوار بیرونی کارخانجات شرکت صبا نور

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور از سال 1375 به عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده سنگ آهن، کنسانتره و گندله آهن در بخش غربی کشور است.

ادامه مطلب...

پروژه رنگ نما و عایق رطوبتی بی رنگ در سی سنگان

در این پروژه ویلایی به مساحت 500 متر مربع واقع در شهر سی سنگان می باشد که شرکت ویستا کالر خدمات مربوط به زیبا سازی نمای ساختمان ، از جمله آب بندی نمای

ادامه مطلب...

پروژه عایق رطوبتی شرکت پالایش نفت لاوان

شرکت پالایش نفت لاوان از سال 1355 زیر نظر پالایشگاه شیراز ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. با توجه به عمر طولانی سازه این ساندویچ پنل ها دچار پوسیدگی شده و موجب آب دهی به داخل سازه می گردید. شرکت نفت لاوان

ادامه مطلب...

پروژه رنگ نما در بلوار فردوس

در این پروژه شرکت ویستا کالر رنگ سفید نما ساختمان را در متراژ 1000 متر مربع واقع در محله بلوار فردوس شرق شهر تهران اجرا نموده است. در این سازه علاوه بر وجود ترک های عمیق در نما با بلند شدگی و پوسته شدن رنگ در قسمت های مختلف از جمله

ادامه مطلب...

پروژه رنگ جدول شهرک پارسیان

رنگ آمیزی جداول شهرک پارسیان 3 واقع در شهر عباس آباد شمال علاوه بر زیبا سازی ساختار شهری و کمک به دید رانندگان در هنگام رانندگی به طولانی تر شدن عمر جداول نیز کمک می کند.

ادامه مطلب...

پروژه عایق رطوبتی سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، از جمله شرکت های معتبر در صنعت پرداخت الکترونیک کشور می باشد. این شرکت اولین شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی نظام بانکی کشور می باشد و با

ادامه مطلب...

پروژه رنگ نما واتر پروف سی سنگان

تصویر مشاهده شده از اجرا رنگ نمای واتر پروف(آب بند) در پروژه سی سنگان واقع در شهر زیبای نوشهر می باشد. در این منطقه به دلیل بارش های فراوان، رطوبت به داخل ویلا نفوذ گرده و مشکل آب دهی سازه وجود داشت.

ادامه مطلب...

اجرای عایق پایه سیمانی در استخر کرج

بنای مشاهده شده در تصویر ، استخری با ارتفاع 7 متر مربع واقع در شهر کرج می باشد .

ادامه مطلب...

رنگ نما

پروژه رنگ نما فول الاسیک یوسف آباد

رنگ نما فول الاسیک ویستا در پروژه ی ساختمانی واقع در محله یوسف آباد تهران که توسط تیم ویستا کالر اجرا گردیده است.

ادامه مطلب...

اجرای آب نمای اداره برق

ارائه عایق پلیمری رطوبتی استخر آب نما، واقع در اداره برق سعادت آباد تهران از جمله پروژه های انجام شده توسط تیم ویستا کالر می باشد. 

ادامه مطلب...

رنگ نمای الاستیک

اجرای رنگ نمای الاستیک برج

اجرای رنگ نمای الاستیک در برج زیبای ازگل تهران، توسط تیم ویستاکالر انجام گردید. شرکت ویستا در این پروژه از بین شرکت های متعدد برگزیده شد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

عایق رطوبتی نما

اجرای عایق رطوبتی دیوار باران گیر

اجرای عایق رطوبتی دیوار باران گیر در نمای ساختمان 10 طبقه نور مازندران توسط تیم اجرایی ویستاکالر. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

عایق رطوبتی استخر

اجرای عایق رطوبتی استخر در قم

مخزن آب واقع در محمود آباد قم به جهت قرار گیری آب شرب بسیار حساس قلمداد میشد و عایق رطوبتی استخر که در این مخزن اجرا میشد باید از جمیع جهات دارای شرایط لازم میبود. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

لاک اپوکسی در استخر

اجرای لاک اپوکسی در استخر طالقان

در استخر شخصی واقع در منطقه طالقان لاک اپوکسی توسط تیم اجرایی ویستاکالر اجرا گردیده است. در ادامه مطلب توضیحات اجرای پروژه شرح داده شده است.

ادامه مطلب...

تماستماس سریع جهت مشاوره رایگان