رنگ نما: رنگ آمیزی نمای ساختمان، نقاشی نما، رنگ عایق دیوار

رنگ نما ساختمان

رنگ نما فول الاستیک

رنگ فول الاستیک با خاصیت کشسانی بالا از نمایان شدن ترک بعد از اجرا رنگ جلوگیری می‌کند. این رنگ مناسب برج‌ها و ساختمان…

مشاهده محصول

رنگ الاستیک نمای ساختمان

رنگ الاستیک نما با خاصیت کشسانی از نمایان شدن ترک‌ مویی جلوگیری می‌کند. این رنگ مناسب ساختمان‌ها تا ارتفاع ۵ طبقه…

مشاهده محصول

رنگ نما ساختمان اکریلیک

رنگ اکریلیک نما مناسب برای اجرا در تمامی ساختمان‌ها است. این رنگ با مقاومت بالا در برابر تنش‌ها از آسیب سطح جلوگیری می‌کند.

مشاهده محصول

رنگ مخصوص نما سمنت برد

رنگ نما مخصوص سمنت بورد بهترین محصول برای رنگ آمیزی نمای سمنت بورد است. افزایش مقاومت شیمیایی،  … 

مشاهده محصول

رنگ اکریلیک ساختمان نیمه براق

رنگ اکریلیک ساختمان نیمه براق جزو محبوب‌ترین رنگ‌های ساختمانی است که با بهترین کیفیت قابل اجرا است.

مشاهده محصول

رنگ اکریلیک  نما ساختمان براق

رنگ اکریلیک براق نما قابل اجرا در سطوح مختلف است که‌از سطوح در برابر عوامل مختلف جوی‌ومحیطی محافظت می‌کند.

مشاهده محصول

رنگ اکریلیک نما مات

رنگ اکریلیک مات ویستا قابل اجرا بر روی سطوح سیمانی، بتن، سنگ و… قابل اجرا بر روی نمای بیرونی ساختمان است.

مشاهده محصول

رنگ مخصوص نما پایه حلالی

رنگ نما پایه حلالی محصولی با کیفیت مناسب اجرا در انواع سطوح بیرونی ساختمان برای افزایش استحکام سطوح اجرا می‌شود.

مشاهده محصول

کنیتکس

کنیتکس نمای ساختمان مناسب برای رنگ آمیزی دیوار داخل و بیرون ساختمان است که بافت زیبایی بر روی سطح ایجاد می‌کند.

مشاهده محصول

رنگ نما تکسچر

رنگ نما تکسچر محصولی صاف و بافت دار است که ظاهری بسیار زیبا و ضد آب بر روی سطح ایجاد می‌کند.

مشاهده محصول

رنگ عایق دیوار

رنگ عایق دیوار با ظاهری همانند رنگ و کاربردی مانند عایق رطوبتی است که مناسب رنگ مخصوص شمال و مناطق سردسیری …

مشاهده محصول

نما مینرال ساختمان

مینرال نمای ساختمان با ظاهر سنگ‌های ریز از ترکیب چندین سنگ طبیعی ایجاد شده که بسیار مقرون‌به‌صرفه و قابل اجرا در آب‌و‌هوا…

مشاهده محصول

مینرال نما پاششی

نمای مینرال پاششی در حقیقت پلاستر ترکیبی آماده با ذرات مرمریت، گرانیت، کوارتز و با رنگ‌های طبیعی و مواد تشکیل‌دهنده …

مشاهده محصول

پروژه‌های رنگ نما ساختمان ویستا

وبلاگ ویستا

رنگ نما

ساختمان‌های تازه‌ساخت و ساختمان‌های قدیمی با نمای سیمان، چوب، کنیتکس، مینرال و… پس از مدتی قرارگیری در شرایط آب و هوایی مختلف رو به فرسایش رفته و طراوت و زیبایی ظاهری خود را از دست می‌دهند. بازسازی و نظافت نما ساختمان به‌صورت مکرر، علاوه بر دشواری بسیار، هزینه نسبتاً بالایی را همراه خواهد داشت. درصورتی‌که فرسایش مصالح بیرونی ساختمان شدید باشد نیاز به ترمیم و بازسازی آن قسمت‌ها نیز وجود دارد که احتمالاً زمان زیادی نیز می‌برد. به همین دلایل توصیه می‌شود هر ساختمان پس از اجرای لایه بیرونی نما، از رنگ نما ساختمان به‌عنوان پوششی محافظ بر روی نمای ساختمان استفاده کنند.

نقاشی ساختمان در وهله ۱ با ایجاد ظاهری زیبا در نمای بیرونی ساختمان، توجه مخاطبین را به خود جلب کرده، باعث زیبایی ساختار شهری و باعث افزایش روحیه ساکنین ساختمان می‌شود.

رنگ نما پوششی مقاوم با فرمولاسیون ویژه متناسب با شرایط آب‌وهوایی محل رنگ‌آمیزی است اما به‌طورکلی تمام رنگ‌های مخصوص نماهای مختلف  باید ویژگی‌های اصلی موردنظر برای این محصول را داشته باشند.

رنگ نما ساختمان در شرکت ویستاکالر کاملاً به‌صورت اختصاصی با توجه به شرایط آب‌وهوایی محل اجرا رنگ تهیه و تولید می‌شود.

انواع  رنگ نما ساختمان

با پیشرفت علم و فناوری رنگ مخصوص نمای ساختمان با توجه به جنس سطح محل اجرا، فرمولاسیون متفاوتی دارد. رنگ نمای سیمان، چوب، سنگ، آجر، فلز، سفال، نمای رومی، شیروانی و… با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به سطوح مختلف ساختمانی انواع مختلفی از رنگ نما وجود دارد که از بهترین آ‌ها می‌توانیم به رنگ نما الاستیک، رنگ نما اکریلیک، رنگ نما نیم الاستیک، رنگ نما اکریلیک مات، رنگ نما اکریلیک براق، رنگ نما پایه حلالی، رنگ تکسچر نما، کنیتکس نما، مینرال نمای ساختمان و رنگ عایق دیوار اشاره‌کنیم.

رنگ آمیزی نما در نیاوران

ویژگی رنگ نما

 • نمای ساختمان بیرونی‌ترین لایه ساختمان است که در مجاورت شرایط محیطی محل ساختمان می‌باشد به همین دلیل نمای ساختمان باید در برابر گرما، سرما، آلودگی و ضربه مقاوم است.
 • به دلیل بارش باران‌های شدید، باران اسیدی و تگرگ، رنگ مخصوص نمای ساختمان باید به‌گونه‌ای باشد که دچار پوسیدگی و خوردگی نشود.
 • رنگ نانو به دلیل اینکه بیرونی‌ترین لایه ساختمان است باید قابل شستشو باشد تا در صورت کثیفی نما  بتوان آن را به‌صورت کامل شست.
 • به دلیل قرارگیری ساختمان در معرض تابش مستقیم نور خورشید، رنگ مخصوص نمای ساختمان باید مقاومت بسیار بالایی در برابر تابش نور خورشید داشته باشد.
 • نشست یا فرسایش ساختمان پس از مدتی امری بسیار طبیعی است. در پی نشست ساختمان، نمای بیرونی ساختمان دچار ترک‌خوردگی می‌شود. درصورتی‌که رنگ مخصوص نما سیمانی بر روی سطح اعمال‌شده باشد، به دلیل داشتن خاصیت کشسانی از نمایان شدن ترک‌های سطح جلوگیری می‌کند.
 • رنگ نما ساختمان باید به‌گونه‌ای باشد که در برابر گرما و سرما، مقاومت بالایی داشته باشد به صورتی که در زمستان از نفوذ سرما به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند و در تابستان با رفلکس نور از گرم شدن ساختمان جلوگیری می‌کند.
 • رنگ نانو ویستا با ایجاد امکان تنفس برای لایه زیرین از طبلگی و بلند شدن رنگ جلوگیری می‌کند.

رنگ آمیزی نمای ساختمان

کیفیت رنگ نما بیرونی ساختمان و نحوه نقاشی نمای ساختمان در مقایسه با رنگ داخل ساختمان بسیار متفاوت است. درصورتی‌که یکی از این ۲ اصل اساسی رنگ آمیزی نمای ساختمان کیفیت مناسبی نداشته باشد، رنگ ماندگاری موردنظر را نداشته و پس از مدتی دچار پوسیدگی و بلند شدگی می‌شود و درنهایت کیفیت موردنظر ازلحاظ مهندسی و پایداری برآورده نمی‌گردد. با توجه به انواع رنگ نما و جنس سطح، نحوه اجرا متفاوت است اما می‌توان به‌طورکلی مراحل ضروری برای رنگ‌آمیزی نمای ساختمان در نظر گرفت.

رنگ نما ساختمان در یوسف آباد تهران
 • ابتدا سطح موردنظر برای رنگ آمیزی را حتی‌الامکان از هرگونه کثیفی، گردوغبار، نقاط سست و پوک ، رنگ‌های پوسته شده و چربی پاک‌سازی کنید.
 • با استفاده از دستگاه واتر جت تمام سطح را کاملاً شستشو می‌دهیم.
 • با استفاده از بتونه مخصوص متناسب با جنس سطح، ترک‌ها، درزها و نقاط آسیب‌دیده نما را کاملاً ترمیم کنید.
 • پس از خشک شدن کامل نمای ساختمان، پرایمر نفوذگر زیر کار را برای افزایش چسبندگی رنگ به نما و ماندگاری بیشتر رنگ با قلمو، غلتک یا دستگاه ایرلس بر روی سطح کار پاشش نمایید.
 • لایه اول رنگ نما را با استفاده از قلمو، غلتک یا دستگاه ایرلس اجرا کنید.
 • پس از خشک شدن عمقی لایه اول و گذشت حداقل ۵ ساعت لایه دوم رنگ نما نانو را اجرا نمایید.

با بررسی روش‌های مختلف برای اعمال رنگ نما بر روی نمای بیرونی ساختمان، استفاده از داربست به دلیل تسلط بیشتر مجریان برای ساختمان‌ها بهترین شیوه اجرا است. برای ساختمان‌های بیشتر از ۵ طبقه با برج‌ها استفاده از راپل یا کلایمر برای کاهش هزینه‌ها پیشنهاد می‌شود.

قیمت رنگ نما

قیمت رنگ نما ساختمان در شرکت ویستاکالر به عوامل تعددی بستگی دارد. هزینه رنگ آمیزی نمای ساختمان به‌صورت کلی بر ۲ اصل تهیه متریال و اجرای رنگ نما تقسیم می‌شود. قیمت رنگ نما ساختمان ویستا با توجه نوع رنگ انتخابی، میزان الاستیسیته رنگ، کشور تأمین کننده متریال، جنس سطح زیر کار، نوع کاربری رنگ (جهت اجرا در کدام بخش ساختمان)، آب‌وهوای محل اجرا، میزان مصرف مواد، پایه آب یا پایه حلال بودن رنگ و رال رنگ انتخابی مشتری متفاوت است. قیمت اجرا رنگ نما با توجه به جنس سطح زیر کار، میزان مصرف رنگ در هر مترمربع، نحوه آماده‌سازی سطح زیرین و معماری بنا متفاوت است.

شرکت ویستا کالر تولیدکننده رنگ نما در ایران، با ارائه بهترین قیمت نسبت به کیفیت فوق‌العاده بالا (قابل‌مقایسه با نمونه وارداتی)، تضمین قیمت با توجه به کیفیت ارائه‌شده را دارد. برای اطلاع از  لیست قیمت رنگ نما ساختمان تماس حاصل فرمایید و برای اطلاع از قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان، تصویر ساختمان موردنظر را از طریق فضای مجازی برای شرکت ارسال کنید.

site

عمر رنگ خارجی ساختمان

با توجه به رنگ انتخابی در شرایط آب‌و‌هوایی مختلف، طول عمر مفید رنگ نما متفاوت است. هر رنگدر شرکت ویستاکالر با توجه به شرایط آب‌وهوایی همان منطقه کاملاً اختصاصی تولید می‌شود. در صورت انتخاب نوع رنگ با تشخیص مهندسین ویستاکالر و اجرا توسط تیم آموزش‌دیده شرکت، طول عمر مفید رنگ نما ساختمان ویستا به‌طور متوسط ۱۵ الی ۲۰ سال است که  شرکت ویستاکالر ۱۰ سال تضمین کیفیت خدمات انجام‌شده را بر عهده می‌گیرد.

رنگ نمای ساختمان سیمانی

در کلان‌شهرها، برج‌ها، کارخانجات، ویلاها و اکثر ساختمان‌های اداری، بیشتر نمای ساختمان‌ها به‌صورت سیمانی است. قرارگیری در شرایط جوی متنوع با بارش باران یا تابش مستقیم نور خورشید باعث فرسایش سیمان نمای ساختمان می‌شود. رنگ مخصوص نمای ساختمان سیمانی با ایجاد لایه محافظ از سیمان نمای ساختمان در برابر عوامل جوی ازجمله آلودگی، گردوغبار، باران اسیدی، تگرگ، اشعه ماوراءبنفش و نور مستقیم خورشید محافظت می‌کند. فرمولاسیون ویژه رنگ نما ساختمان سیمانی به‌گونه‌ای است که امکان تنفس برای سیمان زیرین خود را فراهم کرده و از بلند شدگی، طبلگی و پوسته‌شدن رنگ نما سیمانی جلوگیری می‌کند. رنگ نمای ساختمان سیمانی، پس از ترمیم ترک‌ها بر روی نما اجرا می‌شود و به دلیل خاصیت کشسانی، ترک‌های ناشی از نشست ساختمان بعد از رنگ آمیزی کاملاً پوشش داده می‌شود.

رنگ نما هتل

تماس سریع برای مشاوره رایگان