شرکت ویستا کالر با استفاده از دانش فنی و بومی خود و به کارگیری افراد متخصص وفناوری های پیشرفته قادر به تولید بهترین رنگ جدول مورد استفاده در رنگ آمیزی و زیباسازی جدوال شهری شده است.

هدف از تولید رنگ‌های جدولی استفاده از فناوری نانو جهت جلوگیری از پوسیدگی و افزایش دوام وطول عمر رنگ جدول در اجرای پروژه‌های شهری می‌باشد. رنگ‌های مخصوص جدول دارای ویژگی‌های منحصر به فردی نسبت به سایر رنگ‎‌های باشند. منحصر به فرد بودن از لحاظ ساختار تشکیل دهنده این نوع رنگ‌های جدولی نسبت به رنگ‌های معمولی است. شرکت ویستا کالر دارای دو نوع رنگ جدولی است:

  • رنگ مخصوص جدول خیابانی تک جزئی
  • ‌‌‌‌رنگ جدول بر پایه رزین اکریلیک آب پایه

تماس سریع برای مشاوره رایگان

این رنگ‌های جدولی به گونه‌ای ساخته شده‌اند که در برابر شرایط جوی مقاوم هستند، مخصوصاً در محیطی که دارای آب وهوای مرطوب و معتدل می‌باشد.

رنگ‌ جدول برپایه پلیمر ساخته شده اندو قابل استفاده بر روی سطوح سیمانی هستند، مدت زمان خشک شدن رنگ‌های جدولی بسیار کوتاه است و دارای پوشش و چسبندگی خوبی بر روی سطح هستند و این ویژگی سبب شده است تا از رنگ جدولی شرکت ویستا برای رنگ آمیزی جدوال شهری استفاده شود.

نحوه‌ی اجرای رنگ جدولی پایه آب و پایه حلالی:

جهت اجرای رنگ جدولی ابتدا باید سطح مورد نظر را پاکسازی کنیم تا از هر گونه گرد و خاک، چربی، روغن و رطوبت تمیز شود. سطح کار باید خشک و فاقد رطوبت باشد، هرچه گرد و غبار بر روی سطح جدول کمتر باشد چسبندگی و طول عمر رنگ جدولی که اعمال می‌شود بیشتر خواهد بود. چنانچه جدول مورد نظر ازقبل دارای رنگ‌آمیزی باشد باید پوسیدگی رنگ‌های موجود در سطح به خوبی پاک‌سازی شود تا رنگ جدولی جدید به خوبی بر روی سطح کار بشیند.

برای اینکه ترکیب یک‌نواختی برای اجرای رنگ جدول پایه حلالی بدست آوریم باید تینر را به تدریج رنگ جدول اضافه کنیم و به آرامی مخلوط کنیم، این کار جهت رقیق کردن رنگ و تنظیم ویسکوزیته می‌باشد. برای رنگ جدولی پایه آکریلیک از آب برای رقیق کردن آن استفاده می‌کنیم.

رنگ جدولی را می‌توان به وسیله اسپری رنگ پاش و قلمو به سطح مورد نظر اعمال کرد. درجه حرارت مناسب برای استفاده از رنگ‌های جدولی بین ۵ تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *