photo 2017 07 11 06 18 20 1

شرکت پتروشیمی پردیس در شهر عسلویه واقع شده است. سطح کار روی پشت بامهای عسلویه موزاییک بوده و به جهت نشت اب از پشت بامها از بین شرکتهای ایرانی از شرکت ما، (آریانا تجارت ویستا) نیز دعوت و در ارزیابی‌های فنی کارفرمایان محترم با توجه به شرایط فنی و کیفیتی و سابقه طولانی و قیمت مناسب در امر عایق های رطوبتی ، شرکت ویستا انتخاب و قرارداد بسته شد .

شرکت ویستا در امر عایق سفید ، عایق نانو ، کفپوش اپوکسی و دیگر عایق ها از بهترین محصولات استفاده می‌نماید.

 

کاربردهای عایق سفید و عایق نانو

عایق سفید و عایق نانو که از عایق های رطوبتی شرکت ویستا هستند بر اساس رزینهای اکریلیک آب پایه با بهترین فرمولاسیون دنیا و مواد اولیه وارداتی از آلمان و ترکیه تولید و ارائه میگردد و به عنوان عایق رطوبتی و پلیمری عایق سفید و عایق نانو روی سطوح مختلف ساختمانی همچون پشت بام ، سرویسهای بهداشتی ، آشپزخانه ، نمای ساختمان ، دیوارهای باران گیر و به طور کلی هر کجا که عایقهای رطوبتی سنتی مانند ایزوگام و یا قیر گونی به کار می رفته است ، استفاده نمود.

photo 2017 10 29 09 30 32

 

ویژگیهای عایق سفید و عایق نانو

از ویژگیهای منحصر به فرد عایق سفید پلیمری و عایق نانو کار شده در پروژه پردیس عدم ایجاد آسیب برای محیط زیست می باشد. از دیگر ویژگی های عایق رطوبتی سفید و پلیمری استفاده آسان، خشک شدن سریع ، ایجاد لایه با ضخامتهای مختلف و با عمر مفید طولانی ، انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده ، قابلیت شستشو ، مقاومت کامل در برابر نور خورشید ، عمر انبار طولانی ، مقاومت در برابر رطوبت ، عوامل جوی و محیطی به شمار می آید. باندهای بین مولکولی عایق رطوبتی پلیمری پیوسته بوده و فاقد فضای آزاد می باشد بنابراین جذب مواد و یا فرار مواد در عایق سفید و عایق نانو درحد صفر می باشد. این صفت یکی از دلایلی است که در مخازن صنعتی و بهداشتی از عایق رطوبتی سفید و عایق نانو استفاده به عمل می آید.

photo 2017 10 29 09 30 19

مقاومت شیمیایی بالای عایق رطوبتی و پلیمری موجب میگردد که در صورت بارش بارانهای اسیدی احتمال خورندگی مواد و آسیب دیدن آن منتفی گردد .الاستیسیته نسبتا ًبالای عایق پلیمری شرکت ویستا ، تحمل تنش های ناشی از انبساط و انقباض سطح را فراهم نموده و دراین شرایط اجازه ترک خوردن به آن را نمی دهد. عایق سفید و عایق نانو در زمان بروز صدمات احتمالی درزمان بسیار کوتاه – 24 ساعت – قابل ترمیم است. همواره در صنعت از عایق رطوبتی و پلیمری به عنوان محصولاتی با مقاومت شیمیایی، مکانیکی، استحکام بالا و فاقد جذب سطحی یاد می شود .

 

photo 2017 10 27 18 20 32

 

این شرکت درایران مجموعه ای است که با بهره گیری از دانش فنی در رفع مشکل انعطاف پذیری محصولات عایق رطوبتی و پلیمری موفق به ایجاد طیف وسیعی از خواص ارتجاعی و جذب ارتعاش در عایق های رطوبتی شده است. بدین ترتیب با توجه به شرایط کاری مختلف، شناسایی، انتخاب و تولید مناسب ترین محصول با خواص مکانیکی، شیمیایی و ارتجاعی مورد نیاز، امکان پذیر می باشد.

 

خواص مکانیکی و حرارتی خواص فیزیکی در 25 درجه
چسبندگی به بتن با کراس کات : 100% رنگ محصول سفید ( تنوع رنگ )
چسبندگی به چوب با کراس کات : 100% ویسکوزیته محصول : 5 +- 100 کرپس
چسبندگی به آسفالت با کراس کات : 100% : 2/1 ( ton/m =gr/cm ( چگالی محصول
چسبندگی به فولاد با کراس کات : 100% درصد وزنی مواد جامد : 60%
عالی: UV مقاومت در برابر درصد وزنی پیگمنت : 24
مقاومت برودتی : 40- درجه سانتی گراد حداکثر درشتی ذرات : 20 میکرون
مقاومت حرارتی : 80+ درجه سانتی گراد زمان خشک شدن سطحی : 1 ساعت
زمان بهره برداری : 12 ساعت
زمان خشک شدن کامل : 7 روز
حداقل زمان لازم برای لایه دوم : 6 ساعت
ضریب مصرف در یک متر مربع : 2/2 کیلوگرم
حد اقل دمای تشکیل فیلم : 5 درجه
ضخامت فیلم پیشنهادی : 1 میلیمتر

 

ضمانت عایق های طوبتی ویستا:

كيفيت مواد و اجرای عایق رطوبتی و پلیمری ویستا اهم از عایق سفید و عایق نانو, بمدت 10 سال شمسی تضمین می گردد و در اين مدت هر گونه نقصي كه بواسطه کیفیت نامطلوب مواد و یا اجراء بوجود آید، بدون هر گونه قيد و شرطی ترميم خواهد شد.

 

photo 2017 10 29 09 31 28

 

شروع پروژه – 1396/02:

تست آب پروژه ها در عکسها هم مشخص است و در 72 ساعت و در بعضی از موارد 7 روز نیز زیر تست عایق های رطوبتی پلیمری بودند و هیچ گونه موردی مشاهده نگردید . تعداد اکیب متغیر 5 و 8 نفر بودند.

photo 2017 10 27 18 20 24

 

در این پشت بام ها به هیچ عنوان به جهت پیچیدگی کار و وجود دستگاه های سرمایشی در پشت بامها امکان استفاده از عایقهای سنتی ایزو گام و قیرگونی وجود نداشت .

ویژگیهای عایق سفید و عایق نانو ویستا چیست:

 • استفاده آسان ، غیر آتش زا ، غیر سمی ، بهداشتی و دوستدار محیط زیست .
 • چسبندگی عالی به سطوح و قابل اجراء بر روی سطوح عمودی ،افقی و شیبدار .
 • انعطاف پذیری و ارتجاعی بودن حتی در دمای پایین .
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی ساختمان uv انعکاس نور .
 • تحمل گرمایی و برودتی بالا از 40 – تا 80+
 • یکپارچه بودن سطح و بدون اورلب .
 • عدم نفوذ پذیری گردو غبار و آلودگی .
 • غبار گریز
 • به رنگ دلخواه شما .
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی محیطی و بارانهای اسیدی .
 • وزن سبک .
 • تعمیر آسان و نگهداری آسان و ارزان .

 

Share