کنیتکس پلاستیک

20kgp8

کنیتکس پلاستیک

مشخصات عمومی:

کنیتکس پلاستیک به‌عنوان نمای درونی ساختمان برای نگه‌داشتن و زیبایی به‌عنوان آخرین پوشش استفاده می‌شود که به‌طور خمیر دانه‌دار و به‌وسیله کمپرسور و پیس توله ویژه روی نمای درونی ساختمان پاشیده می‌شود و می‌تواند سوراخ‌ها و ترک‌هایی را که در اثر انقباض و انبساط پدید می‌آید پرکرده و نواقص ساختمان را مخفی کند. کنیتکس پلاستیک 6 ساعت بعد از پاشیدن در تماس خشک به نظر می‌رسد و محکم شدن پایانی بعد از 24 ساعت پدیدمی‌آید. کنیتکس پلاستیک مانند کنیتکس اصل و آکریلیک روی هر چیزی که پایدار بودن فیزیکی داشته باشد می‌توان اجرا کرد.

دستورالعمل اجرائی و نگهداری کنیتکس پلاستیک برای نماهای داخلی:

سطل‌هایی که حاوی کنیتکس پلاستیک است را زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید زیرا در این حالت حلال‌های موجود در ظرف‌های با سرعت تبدیل به بخار می‌شود و محتوی ظرف‌ها به حالت خمیر بسیار سفت و غیرقابل‌مصرف درمی‌آید، لطفاً از گذاشتن ظرف‌های محتوی کنیتکس پلاستیک و رولکس حلال در آب زیر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری شود.

پیش از اجرا کنیتکس پلاستیک، بر روی نماهایی که گچ کاری بسیار قدیمی دارند حتماً قبل از اجرای کنیتکس پلاستیک برای جلوگیری از طبله و ریزش، زرد آب (لکه‌های زردرنگ) از پرایمر مخصوص استفاده شود. سطل‌های کنیتکس پلاستیک را در دمای بالای صفر درجه نگه‌داری کنید.

 دانه‌بندی: در سه گونه دانه‌بندی ریز، متوسط و درشت عرضه می‌گردد.

تنفس: درحالی‌که دیوارها در برابر ورود آب حفاظت می‌کند به بخارآب موجود در دیوارها اجازه خروج می‌دهد.
خواص: کنیتکس پلاستیک به خاطر خاصیت چسبندگی فوق‌العاده و انعطاف‌پذیری که دارد پوسته و طبله نشده و غیرقابل شستشو هست.