رزین سنگ

g 4 202

رزین سنگ

معرفی محصول رزین سنگ ویستاکالر (براق کننده سنگ) مایعی شفاف می‌باشد که محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان بوده که می توان آن را بر روی تمام سطوح اجرا کرد تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

کاربرد رزین سنگ (براق کننده سنگ) پس از اجرا روی هر سطحی به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته وسطح را ضد آب کرده، رنگ سطح را تغییر نمی‌دهد و همچنین حالت خیسی به سطح می‌دهد که باعث براقیت و جلای بیشتر سطح می شود همچنین این محصول سطح را از انواع اشعه‌های خورشیدی محافظت می‌نماید و طول عمر سطح را افزایش می‌دهد بیشترین کاربرد این محصول در سنگ های مصنوعی ساختمانی و نمای آجری می‌باشد.

نحوه اجراء رزین سنگ یا براق‌کننده سنگ‌: یک محصول آماده به مصرف می‌باشد که می‌توان با قلمو , پیستوله یا ایرلس بر روی سطح موردنظر اعمال کرد در سطوح عمودی لازم است تا حد جاری شدن پاشیده شود همچنین برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سرهم لازم می‌باشد.

مشخصات فنی شکل ظاهری: مایع بی رنگ

شرایط نگهداری: این محصول (رزین) بر پایه حلال‌های فرار بوده که در اثر تماس با هوا تبخیر می‌شوند پس بنابراین از بازکردن درب‌های بسته بندی در مواقع غیر ضروری جلوگیری به عمل آید.