4 4 4 scaled

در این پروژه شرکت ویستا کالر رنگ سفید نما ساختمان را در متراژ 1000 متر مربع واقع در محله بلوار فردوس شرق شهر تهران اجرا نموده است. در این سازه علاوه بر وجود ترک های عمیق در نما با بلند شدگی و پوسته شدن رنگ در قسمت های مختلف از جمله

طاق طبقه اول همراه می بود . به همین دلیل محصول رنگ نما فول الاسیک بهترین گزینه جهت پوشش دهی ترک ها و بلند شدگی ها می باشد.

رنگ نما ساختمانی ویستا کالر علاوه بر ایجاد ظاهر و پوششی زیبا بر روی سطح نمای ساختمان و کاور ترک های سطحی به عمق بافت زیرین نفوذ کرده و همانند عایق رطوبتی عمل می کند و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان و سطح جلوگیری می کند و با توجه به فرمولاسیون نانو ویژه درون آن پس از اجرا کاملا آب گریز و غبار گریز عمل می کند.

این سازه به دلیل داشتن نمایی سیمانی از رنگ مخصوص نمای سیمانی ساختمان استفاده گردید.

نحوه اجرا رنگ نما ساختمان ویستا در این ساختمان بدین شرح می باشد. جهت رنگ آمیزی نمای بیرونی ابتدا داربست جهت دسترسی به نقاط بیرونی ساختمان نصب می گردد. با استفاده از دستگاه واتر جت صنعتی به شستشو نما ساختمان پرداخته و گرد، غبار و چربی ها را از سطح پاک می گردانیم.

با استفاده ازمحصولات مخصوص زیر سازی ویستا کالر ترک های عمیق سطح را پوشانده و سطح را کاملا یکدست می گردانیم. سپس تمام نمای ساختمان را با یک لایه پرایمر مخصوص رنگ ساختمان برای جذب کامل مواد می پوشانیم. در نهایت رنگ نما مخصوص سیمان ویستا کالر را در دو مرحله بر روی سطح اجرا نمودیم.

رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ ویستا علاوه بر زیبا سازی ساختار شهری بسیار مناسب جهت جلوگیر از نفوذ رطوبت نمدهی گچ و پوسته شدن رنگ ساختمان می باشد.

تصاویر پروژه رنگ نما

3 3 3 5 5 5 1 1 1 2 2 2

 

Share